Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szóval mikor lesz szép a...

Szóval mikor lesz szép a hajam terhesen?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,bedúsul meg ilyenek. Várom már a napot,mikor felkelek és azt mondom h EZ IGEN! De egyelőre ugyanolyan kis csoffadt hajam van mint egész életemben,hiába a terhesség,a vitaminok.
2016. febr. 25. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Na hallod...tényleg gyereked lesz ennyi ésszel?Arról nem hallottál,hogy nem egyformák a nők a terhesség alatt és a csoffadt hajad még csoffadtabb is lehet?És a fogad is tönkremehet?Ne adj soha az ilyesmire,mert csalódni fogsz.Remélni lehet,de ne várd.
2016. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Végig ugyan olyan kis coffadt hajad marad. Azzal a különbséggel, hogy nem fog olyan erősen hullani. Vagyis, ha eddig naponta kihullott 100 szál, akkor a terhesség alatt nem fog csak 10 szál kihullani. Azért tűnik szebbnek, dúsabbnak.


Aztán a szülés után kb egyszerre kihullik az összes ami addig nem. Van akinek csomóban hullik olyankor a haja.

2016. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Mennyi idős terhes vagy?

Én 28 hetes, vékony szálú hajam volt terhesség előtt most már észrevehetően erősebb valamint rengeteg új hajszálam van.

2016. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szép kilátások:)) Szerencsére nem hullott soha,egyszerűen alapból vékony szálú és száraz. Azért még reménykedem!
2016. febr. 25. 22:13
 5/11 A kérdező kommentje:
15. eleje
2016. febr. 25. 22:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Csakhogy lásd, mennyire más minden terhesség: a kisfiammal megszépültem már a menszi elmaradásától gyönyörű lett a bőröm (tul.képp innen is tudhattam volna, hogy "van valami", mert nem lettek pattanásaim :) ) A hajam pedig bedúsult, alig hullott ki 1-2 szál..

Na most másodjára ebből már semmi nem igaz, ugyanúgy megvan 1-2 bőrhiba, bár pattanás nincs, csak elvétve 1-1, a hajam pedig ugyanolyan maradt, mint volt, semmit nem "dúsult" (ugyanannyi hullik ki)..

2016. febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem alapból dús a hajam, terhesen kB 2x akkora lett, szülés után sem hullott nagy mértékében. Gyerekem is úgy született, hogy a szemébe lógott a haja, azóta se hullott ki, fél éves. Nem megbantani akarlak, de akinek "csoffadt" a haja, az hiába lesz terhes, olyan dús haja úgysem lesz soha, mint amilyenrol te abrandozol. Ez genetika, és elég gyerekes is! Jobb, ha tudod, ismerek olyat is, szintén vékony szálú frizurával, nemhogy dúsult volna, egyenesen foltokban hullott a haja! Gyerekének semmi baja, tehát nem kóros, mindössze így hatott rá a terhesség.
2016. febr. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az is benne van a pakliban, hogy az a kevés is hullani fog, ami van.
2016. febr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Köszi :) jobb napom lett,


egyébként van akinek nő egy számot a lába, van akinek kihullik a foga másnak több lesz....


ami még nagyon szép lehet nő a melled...


Este lefekszel és reggel arra ébredsz hogy hupsz megerősödik a hajad lehet a színe is változik (nekem amúgy sötétebb lett szülés után)



:)

2016. febr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne reménykedj, az én hajam, mióta terhes vagyok kezelhetetlen, a múltkor a fodrászom alig bírt vele valamit kezdeni, a bőröm sokkal zsírosabb, olyan pattanásos vagyok mint egy tinilány, pedig korábban jó ha évente két pattanásom volt. Minden terhesség más.
2016. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!