Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1,5 év korkülönbségről vélemény?

1,5 év korkülönbségről vélemény?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Nekem 2 évvel fiatalabb a huugom, de én túl kevésnek érzem, mi nem vagyunk jó testvérek.

16 F

2016. febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az, hogy jó testvérek lesznek-e az a nevelésen és a következetességen múlik.
2016. febr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg nem a nevelésen múlik, hogy jó testvérek lesznek-e... Hanem sok együttható tényezőtől (pl. nemük, habitusuk, személyiségük...)
2016. febr. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
unokahugaim kozt ennyi van. ket lany. az eleje nagyon nehez volt nehezen birta a sogornom (de amugy is eleg nyavalygos) most viszont mar 4 es 5,5 evesek es azt mondja most mar nagyon jo...egyutt csinalnak mindnet
2016. febr. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülői szemszögből mondom: brutálisan nehéz.
2016. febr. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amug gyerekfuggo is. az enyem hatan fat lehet vagni nagyon kis nyugis,.most 1,5 es ha leteszem es azt mondom jatszal legyszives egy orat mig anya kitakarit akkor szo szerint bemegy a szobajaba es jatszik amig nem vegzek....na mellette bevallaltam volna ennyivel is siman...de azert a tobbseg aki kornyezetemben van kisbaba sokkal jobban anya fuggobb egy kezben levos dacosabb mellett biztos hogy jobban meg kell gondolni
2016. febr. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 3 kisebb gyerekem 1,5 év, illetve 15 hónap korkülönbséggel született. Ma már a legkisebb is lassan 14 éves. Amíg egészen kicsik voltak nem volt könnyű, de most már egy jó ideje nagyon jó így. Közös baráti, ismerősi kör, teljesen összenőttek, összetartanak.Mi nem bántuk meg, hogy így csináltuk!
2016. febr. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Húgom 1,5 évvel fiatalabb tőlem. Nekünk ez így tökéletes volt. :) Barátnők (is) vagyunk.
2016. febr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!