Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Huvelyi vizsgalat soran...

Huvelyi vizsgalat soran megallapithato a terhesseg?

Figyelt kérdés
Vannak olyan arulkodo jelek amik alapjan a doki ugy gondolhatja, hogy terhes a paciens?
2016. febr. 26. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2016. febr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A meh nagysagabol es allagabol kovetkeztetni tud, meg a mehszaj allapotabol. Ez az, amikor egyik kezevel huvelyi vizsgalatot csinalja, a masik kezevel pedig szemeremcsont folott ovatosan (jo esetben) tapogatja a hasad.

De nagyon korai terhesseg nem feltetlen veheto igy eszre, illetve az sem allapithato meg nyilvan, hogy elo terhessegrol van-e szo. Inkabb csak a terhesseg gyanuja.

2016. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, persze.


az uh megjelenése előtt is volt ám élet a nőgyógyászatokon... nem az utóbbi 25-30 évben kialakult dolog, hogy korai terhességet is meg tudnak állapítani.

2016. febr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ ha csak pár napos a késés akkor nem feltétlen de 6 hetes terhességet meg tud állapítani már kézi vizsgálattal is.
2016. febr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En kedden voltam dokinal mert feb. 11-en megjott, de keves volt es 4 napig tartott. Mielott felfekudtem volna, hogy megvizsgaljon, mondtam neki, hogy menzesz utan 4 napra ra vegeztem terhessegi tesztet es negativ lett. Vizsgalat utan azt mondta, hogy minden oke odabenn. Ha terhes lennek akkor azt gondolom eszre vette volna. Januar kozepe tajan volt, hogy aktus utan rengeteg feher dolog folyt ki belolem, vedekeztunk gumival, de nem tudtam, hogy a gumi szakadt ki es a parom spermaja folyt ki vagy csak az en cuccombol volt rengeteg, de ha akkor tortent volna gond akkor mostanra mar kitapinthatta volna, nem? Kicsit aggodom, mert vizsgalat utan elkuldott prolaktin tesztre es kicsit magasabb lett az eredmeny (egy eve szultem es az ota vannak gondok a verzesemmel).
2016. febr. 26. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elég normális ha aktus közben után rengeteg folyadék termelődik. Nálunk ez elég rendszeresen így van, ha kellőképpen sikerül egymásra hangolódnunk, és nem, ez nem sperma vagy ilyesmi, hanem ezt a női szervezet produkálja.
2016. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!