Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » X-epil terhessegi teszten...

X-epil terhessegi teszten mikor kozelitette, vagy erte el, nektek a teszcsik erossege a kontrollcsiket?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! [link]

Nekem 20 dpo-n, mint ahogyan a képen is látszik.

Azóta egyforma erős holnap leszek 6 hetes.

Be is vagyok tojva, mert 2 éve (igaz akkor nem sikerült a baba méhen kívüli volt), de akkor volt, hogy erősebb volt a tesztcsík (2700 körüli hcg-nél). Valahol olvastam, hogy más is tapasztalt ilyet (és talán nem olyan érzékeny mint pár éve), és a teljes egyformaságnál nem erősödött tovább, nem lett sötétebb a tesztcsík. Ebbe kapaszkodom, hogy tényleg nincs baj.

Jövő hét péntek UH.

2016. febr. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem. 2 napos késéssel lett halvány tesztem majd kb 5-6 napos késéssel egy erősebb de nem volt egyformán erős a 2 csík még csak nem is közelítette. Utána nem teszteltem már.
2016. febr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb olyan volt a második tesztem mint az első válaszolónak a 18. dpon.
2016. febr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt, mint a 18 napos, esedékes mensi napján voltam, de utóbb ultranangon kiderült, hogy a baba jóval előbb fogant. Másfajta teszt már jóval erősebb lett.
2016. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek!


Ma vagyok a 20 dpon (ha jol szamolom), igaz 5 perces ppisibol, (elotte elmentem wc-re sajnos) meg mindig nem egyforma a teszt... :/

Remelem nem lesz gond...

2016. márc. 5. 20:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!