Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki nagyon gyakran,1-2...

Van aki nagyon gyakran,1-2 hetente jár magánba ultrahangra?

Figyelt kérdés
Én ha egy hétig nem látom h minden rendben van,már hülyét kapok. Eddig 6x voltam az elejétől számítva,beleszamítva a kötelezőt, 15 het alatt. Próbálom megállni,hogy a 18. heti előtt elmenjek még egyre,de szabályosan sokkos állapotba kerülök,ha rágondolok,hogy mi van,ha baj van vele...kikészít ez az egész,ráadádul még nem is érzem a mozgását.
2016. febr. 28. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, az ország összes elmebetegének fele az itteni gyerekvállalás rovatban gyülekezik.
2016. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

15 hét alatt 6x? Az igen!

Minden az agyban dől el! Ha nem változtatsz ezen az állapoton,azon agyalsz hogy "jajj valami baj van vele", akkor bevonzod magadnak a bajt!

Hidd el, mindenki aggódik attól a perctől kezdve,hogy kiderül egy kis élet fejlődik benne, de ez szerintem már beteges aggódás.

Foglald el magadat, süssél-főzzél, kapcsolódj ki,tereld el a figyelmedet, relaxálj,jógázz! meglátod sokkal könnyebben és gyorsabban elmegy ez a cirka 25 hét.

Üdv:

két gyerkőc anyukája :)

2016. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
szerintem a babàk nem véletlen forditanak hàtat az ultrahangnak ill rugdossàk azt. Szerintem érzékelnek belöle valamit ami nem tetszik. Gondolj arra hogy ha egy kicsit zavarja a kicsit netàn baja lehet a sok ultrahangtol hàtha akkor nem jàrsz majd ilyen sürün..elsö baba gondolom. a masodiknal mar nem lesz ennyi idöd erre gondolni. Én is aggodok sokszor de én most vagyok 16 hetes és két ultrahangom volt amin megallapitottak és a 12 hetes. Többet àrtasz ezzel az idegeskedéssel mint gondolnàd. Ha hetente is mész az nem oldja meg a problémàd... nyugodj meg lesz még sok nagyobb dolog is amin idegeskedhettsz...
2016. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Majd ha már érzed a mozgást nyugodtabb leszel. Neked kellett volna egy szívhangfigyelő, előző babámat naponta meghallgattam a mozgás előtt, most csak kb hetente. De már ne vegyél, mindjárt érezni fogod a mocorgást, ha meg ilyen aggódós vagy, hát menj gyakrabban uh-ra, inkább, mint hogy stresszelj.
2016. febr. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen ez nállunk is ìgy van első babát várjuk ès a fèrjem legalább annyira aggodik .Volt hogy csak 2 hetente volt hogy hetente mentünk .De mikor mar kezdett mozogni valóban jobban megnyugodtam de utána azon aggódtam,hogy ma kevesebbet mozgot.meg mi mindig látni is akarjuk a kis hölgyet.Magánban is szülsz? Mi igen

9

2016. febr. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem magànban,hanem sztk-ban voltam a 16.hétig 8X. Azóta "csak" 20,24,28,30,32 hetesen. Meg megyek még ami biztos 34 és 36 hetesen.


Először is nyugi, a stressz àrt. És valóban az hogy hetente nézegetik nem segìt akkor ha baj van max előbb derül ki. De ilyesmire gondolni sem szabad!!!

Én késői vetélés miatt voltam/ vagyok sűrűn nézegetve,mert nem tudtàk az okàt,hogy mi volt a baj. Amióta érzem mozogni 12.héttől azóta jobb,amióta meg görcsölök és nyìlik a méhszàj rosszabb.

Aggódni mindig van miért,főleg miutàn megszületik. Lazìts. Örülj hogy minden rendben van.

2016. febr. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ikrekkel vagyok várandós, s pluszban egypetéjüekkel, aminek az a veszélye hogy csak egy méhlepényen és egy burkon osztozik 2 baba....de még így se rohangálok orvoshoz... sztk-s dokim 3 hetente nézi őket Uh-n de az régi gép, s ő mondta ha van rá leehetőségem akkor havi 1x menjek el komolyabb UH-ra magánban. Így is teszek, de ezek egy hétre esnek akkor azon a héten az sztk-s doki nem nézi meg csak elolvassa a papirt.

25.hétőll meg hetente nézik őket, mert felléphet ikertranszfúzzió, s így muszály követni hogy nem-e marad le egyik baba a fejlődésben

Ha két petéjűek lennének nem is mennék ennyiszer.

Egyrészt nem szabad őket ennyiszer piszkálni, meg nem is szeretik a babák.

Ne készítsd ki magadat ezzel... mi lesz később? 20.hét után 30.ig nem is szokták megnézni őket! Ha külföldön élnél még ennyiszer se

21 hetes km

2016. febr. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem az elején és a végén is sok UH-m volt de az elején többször barnáztam a végén meg a magzatvíz volt egy kicsit kevés. Az elején majd megőrültem én is mi a baj de plusz UH-ra magamtól nem mentem el, csak amikor baj volt.

A mozgását pedig érezni fogod lassan és nyugodtabb leszel, én is az voltam.

Amúgy én 16 hetes koromig 6x voltam szintén. Ebből egy olyan volt, hogy korábbi sztk időpontra elmentem annak ellenére, hogy az orvosom megállapította a terhességet de arra szükségem volt, 4. nap volt hogy elkezdtem szedni az utrot és nem bírtam volna várni 3 hetet mire a dokim visszahívott. A többire a saját dokim hívott viszont.

2016. febr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok, én csütörtókön megyek a 18-20hetes uhra kórházba. Ez lesz a 6. Uh. Nekem is rossz volt egy vetéléssel a hátam mögött végig izgulni a 12 hetet, aztán még 4-5hét és elkezdődtek a mozgások. Azóta ha kevesebbet mozog azért izgulok, de azért mostanában szinte egész nap ficánkol 😊. Artól hogy hetente jársz, a baj még meg tud történni egy nap alatt is. Inkább vegyél magzati szívhangfigyelőt és heti egyszer behallgatózhatsz hozzá! De ne gondolj a rosszra, egészséges, jól,érzi magát. Ajánlom neked a youtuben is fent van a kapcsolat teremtés a magzattal vizualizációs meditációs gyakorlat! Sokat segíthet! Lazíts, jól,van a babád! 18hkm
2016. febr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egy magzati szívhangfigyelőt, 8-9 ezer ft, és azzal meghallgathatod hetente is, hogy dobog a kis szive, és minden rendben van. Azért 40 hétig gondolom nem akarod ezt csinálni..:))
2016. febr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!