Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esely h valaki...

Mennyi az esely h valaki ketszer egymas utan elveteljen?

Figyelt kérdés
Nem talalok semmi statisztikai adatot...
2016. febr. 29. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem vizsgáltatja ki magát és az oka egy kezeletlen betegség, akkor sok.
2016. febr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően 3 vetélés a statisztikák szerint még lehet szimpla véletlen, anyai ok nélkül.


Ha nem vizsgáltatod ki magad, és van anyai ok, akkor nem lehetsz nyugodt. De ha kivizsgáltatod, és nincs, vagy ha van anyai ok, akkor sem, hiszen a véletlen mindig ott van. De nyugodtabb lehetsz.

2016. febr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van rá esély, nem tudom ,hogy mennyi, de tehetsz néhány dolgot, hogy megelőzd a vetélést.

Ami nagyon fontos, hogy egy vetélés után legalább 5 hónapot várjatok a babatervezéssel.

A másik hasznos dolgo, hogy szedj magzatvédő vitamint, amivel megelőzheted a pici idegcsőzáródási rendellenességét, ami sajnos már 4 hetes korára kialakulóban lehet,(tehát a pozitív teszt eredményekor már késő ERRE szedni a vitamint) és vetélést okoz. Illetve feltölti a szervezetedet vitaminnal, amit a baba magához vehet, miután megfogant.

Mielőbbi babásodást kívánok neked :)

19 hetes kismami

2016. febr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3: kiegészíteném a 3. válaszolót annyival, hogy elég folsavat szedni terhesség előtt, és váltani terhesvitaminra a pozi tesztnél. valóban nem elég a pozi tesztnél a folsav, hamarabb kell.


a vetélés utáni várakozási idő függ attól, hogy műtöttek-e vagy kilökődött-e a petezsák/embrió. És persze attól, a kivizsgálásokat akarod-e intézni. (A méhnyálkahártya egyébként egy ciklus után visszaépülhet és be tud ágyazódni, ha nem műtöttek.)

2016. febr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok, igen, pontosan Folsavat kell szedni, bár a terhesvitaminban több féle vitamin is van, ami jól jön. Persze, visszaállhat a méhnyálkahártya is, a barátnőm is elvetélt, rá 4 hétre ismét terhes, és szerencsére eddig még semmi bajt nem találtak, most töltötte a 12 hetet. De ha a statisztikákat nézzük, Czeizel doki mutatott is, a 9 hónap című műsorát érdemes megnézni, fennvan a youtubon ott konkrét statisztikákat mutat be, hogy mennyivel kevesebb eséllyel indul az a magzat, aki vetélés után 3-5 hónappal hamarabb fogan meg, illetve szülés után kevesebb, mint 1 évvel.
2016. febr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki nem vizsgáltatja ki magát,vagy örököli annak nagy az esélye,mamár első vetélés után 2.baba nem megy el
2016. febr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a probàlkozás az elsö okátol függ. Ha nem anyai akkor a3 honapot szoktak javasolni. Nekem egyszeruen nem fejlödött tovább. igy 6 hetesen elment. De mire kivizsgàltak volna a következö menzesz utàn már terhes voltam és semmilyen probléma nem volt. az elsönél Annyi történt hogy müvi befejezése volt mertbhiàba véreztem mar és a petezsak s volt làthato magas volt a bétahcgm igy kürettel fejezték be biztos ami tuti... aa szövettanban nem talàltak semmit még a petezsàkot se. Vagy felszivodott vagy tàvozott.
2016. febr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!