Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamint vegyem...

Melyik terhesvitamint vegyem meg, melyikben van a legtobb nelkulozhetetlen nyomelem/vitamin?

Figyelt kérdés

2016. márc. 4. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak folátot szedtem, bőven elég.
2016. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs hányingered a bevétele után, akkor bármelyik jó.
2016. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Gravidát mondták, hogy sok olyat tartalmaz amire szükség van, én azt is eszem, de csak este lefekvés előtt, hogy elkerüljem a hányingert.
2016. márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Femibiont javasolták,nincs tele felesleges dolgokkal,nincs tőle hányingered és 2 időszakra van elosztva a tabletta. Plusz a folsav sokaknál nem szívódik fel rendesen,ebben a folsav 1 része oldott formában van már benne.
2016. márc. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nünü87 ***** válasza:

Én is Femibiont szedek. 12 hetes korig a Femibion 800-at utánna a Femibion 400. Plusz még mellette a vérképzőt a vas miatt abból Maltofer Fol tablettát írt a dokim napi 2*1 et. De ha szereted a céklát vagy a gránátalmát azt is eheted ill. a levét ihatod mert abba is sok a vas, ha esetleg még neked nem írtak fel vérképzőt. Ja és a narancsról pl. azt olvastam, hogy van benne folsav is az egyéb vitaminokon kívül és napi hármat is megeszek.

36hkm

2016. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a DM saját márkás mamavitaminja jött be, azt terhesség előtt is szedtem, ár-érték arányban magasan veri a többit. De igazuk van a többieknek is: amelyiket a te tested bírja, azt szedd. :)
2016. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!