Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt használtatok...

Terhesség alatt használtatok fűszerezésére pl. rozmaringot, bazsalikomot, kakukkfüvet?

Figyelt kérdés
Ebédre készítettem milánói makarónit ezekkel a fűszerekkel, majd ettem is belőle. Aztán nem is tudom milyen indíttatásból utána olvastam a neten a fűszereknek és egyáltalán nem ajánlják ezeket mert koraszülést/vetélést okoznak/okozhatnak.

2016. márc. 6. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Butaság.
2016. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet ha megennél 1 kilót belőle naponta, de ha rendeltetésszerűen használod, akkor tuti nem.
2016. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

enni se szabad, akkor már nem mindegy? bármit beírsz, mindenre kidob legalább 1 oldalt ami nem ajánlja! még levegőt venni is káros!

én nem csak ezeket, de még téliszalámit és kolbászt is eszek! sőt, húsvétra füstölt sonkát fogok főzni! jó, azt idén nem szem nyersen, meg egyébként se eszek most nyers húst és tojást. na meg fahéjat értékkel, de ennyi :)

2016. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, igen, a fahéj! Egyik ismerősöm szinte "belebetegedett", hogy karácsonykor nem ehet mézeskalácsot, mert van benne fahéj! :D
2016. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mennyiségben, amit fűszerezésre használsz, semmi bajod nem lesz tőlük.
2016. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy használtam, ettem is, nincs ezzel semmi baj :)

Olyan kis mennyiségben.

2016. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Fűszerezésnél nem lesz gond.

Akkor lehetne (esetleg), ha teaként iszod. (Kakukkfüvet torokfájásra, stb)

Egyszerű példa: egy tányér petrezselymes krumpli nem fog ártani. Egy adag petrezselyem krémlevest már ne kockáztass.


Ahogy az öregek mondják: ha egy gyerek rendesen meg van csinálva (sic), akkor emelhetsz meg ehetsz te akármit. Ha ettől elmegy, elment volna később enélkül is.

2016. márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!