Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség, baj lehet?

Segítség, baj lehet?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok. Éjjel és ma délután fájdalmakat érzek a combomban. Olyan, mint mensi előtt. Félek, mert eléggé kellemetlen és fájdalmas is, görcsszerű. Orvosnál még nem voltam, jövő hétre kaptam időpontot. Próbálok pihenni, de attól még nem érzem, hogy jobb lenne.
2016. márc. 13. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
pihenj es szedj magneziumot! ha nagyon gorcsolsz bemehetnel az ugyeletre. ha rozsaszin vagy barna folyasod van vagy verzes akkor azonnal!
2016. márc. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi!Ne idegeskedj.Az nem teszt jó a babának.Pihenj sokat és ne görcsölj.Nem lesz semmi baj.
2016. márc. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy közrejátszhat e az a tény, hogy hátrahajló méhem van és az miatt erősek a fájdalmaim (főleg deréktájon)? No majdcsak ideér az a pénteki nap is, hogy végre megtudjam, hogy minden úgy van e ahogy a nagy könyvben meg van irva. Szörnyű kivárni, hogy az ember minimum 7 hetes legyen, addig annyi minden történik. Mi még senkinek sem mondtuk el, majd ha biztos lesz, szóval addig még anyumat sem tudom megkérdezni, de amit tudok, hogy neki könnyű terhessége volt(nem émelyget, nem voltak ilyen fájdalmai). Nekem meg minden kellemetlen tünet jelen van.
2016. márc. 14. 09:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!