Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellfajdalom duzzadtsag...

Mellfajdalom duzzadtsag nelkul volt valakinek terhesseg elejen?

Figyelt kérdés
babat szeretnenk. mar van egy lanyunk a masodik terheseembol. az elso sajnos veteles lett.de eddig mindkettonel mellfajdalom volt es duzzadtsag. most faj a hasam derekam (ez is volt ) a mellem kicsit ,de nem duzzadt. annyira remenykedek😊 szoptayas utan lehet hogy most mas lenne a tunet? amugy soha nem fajnak maskor.

2016. márc. 13. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem duzzadt még, öt hetes vagyok, mindjárt hat. Fájdogál, de nekem amúgy sem kicsik a melleim. Nekem egyik menstruációm előtt iszonyúan fájtak a melleim, de mikor nem jött meg, alig. Azóta picit jobban. Megkérdezhetem, hogy az első baba hányadik hétben és milyen előjelek után ment el?
2016. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az elso terhessegnel is megvoltak ezek a tunetek. nem lett erosebb a tesztemen a csik eloszor is. aztan nyolc hetes harom napos uh-n kicsit lassabb volt a szivveres. ez volt az elso hogy hallottuk de en lassunak talaltam. picike is volt alig nott par het alatt. ra par napra rozsaszin folyas. pont tanacsadasra mentem igy aznap kiderult hogy elhalt. mutettel fejezodott be sajnos.
2016. márc. 13. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. :( Szerintem a tünetek erőssége egyénfüggő is. Nekem az émelygés csak a napokban kezdődött, mások már az elmaradó menstruáció első napjától érzik.
2016. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azert remenyledem😊 hatha most csak mas 😊 neked pedig gratulalok a babahoz!
2016. márc. 13. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, szerintem nyugodtan reménykedhetsz. Mikor tesztelsz?


Én még nagyon az elején vagyok, nem merek örülni. :)

2016. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem tudom mikor volt pé,nem tudom mikor kell megjonnie mert elozo honapban elobb megjott valami miatt.erre mondta a doki hogy lehet hogy elindult valami csak tamogatbi kell hormonpotlassal. szoval ha notmalos 28,napps ciklust veszunk akkor 20-a . de szerintem elobb volt pé. szoval nem tudom.
2016. márc. 13. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!