Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért szúr iszonyatosan a...

Miért szúr iszonyatosan a szemérem csontom, főleg ha fekszem egy darabig aztán felkelésnél?

Figyelt kérdés
Ha lefekszem,teljesen mindegy hogy a nap bármely szakában akár csak 10 percre is,és ha felkelek alig tudok menni.Főleg éjjel ha ki kell mennem.35-36 hetes vagyok ennyire tágulnának már a csontjaim?Az első terhességemnél semmi ilyesmi nem volt.
2010. ápr. 3. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Az okát nem tudom, de nekem is szúr, hasít, fáj, minden ami létezik. A méhnyakam hosszú, méhszáj zárva, így nem amiatt van,hogy nyílok, tágulok, stb.

33 hetes kismama :)

2010. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncs lennék, mert nekem is ugyanez van, pedig én még csak 24 hetes vagyok! Olvastam már olyat is hogy aki előzőleg császáros volt, annak feszülnek a varatai. Nektek volt már császárotok?
2010. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem az első szülésem sima volt.És annál ilyesmit nem is tapasztaltam.
2010. ápr. 5. 09:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, csak a másodikkal szenvedtem, az utolsó 3 hétben végig, Te is ott jársz...

Kitartás!

2010. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy csak most fáj, nekem az elejétől kezdve iszonyat fáj, de mostmár sajna a derekam is:( 38 h km
2010. ápr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!