Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet a barnazasbol?

Baj lehet a barnazasbol?

Figyelt kérdés

5hetes terhes vagyok es elmentem wcre es a bugyimon lattam egy kis barnazast,nem tudom mi lehet ez...el fog menni a babam???

Mit csinaljak??

A dokimhoz sajnos csak 31.ere kaptam idopontott .elobb nincs sehova.

Korhaz nincs a kozelembe... :(

Szedem a magneb6ot,de nem tudom mit csinaljak..most lefekudtem hogy pihenjek.



2016. márc. 21. 22:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Jobb lenne elobb menni. Hivd fel az orvost es kerd meg, hogy nezzen meg hamarabb.

Lehet hematoma, azzal igazabol a pihenesen kivul nincs mit tenni, kiurul, felszivodik gond nelkul sok esetben. Okouhat ilyet progeszteron hiany is, az potolhato, sok orvos egybol felirja vizsgalat nelkul, mert artani nem art, max nem hasznal.

De lehet artatlan dolog is.

Viszont akkor is latnia kellene orvosnak, hatha latja, hogy honnan ered a verzes es mi okozza.

2016. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Bármi lehet belőle, nekem egyszer vetélés lett, egyszer meg csak hematóma. Kell lennie olyan helynek, ahova sos tudsz menni. Én sztk-ba is besírtam magam ilyenkor, elmondod, hogy terhes vagy és vérzel, nem fognak elküldeni. De területileg is tartozol egy ügyeletes szülészethez, oda is beeshetsz. Ne várj vele!
2016. márc. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
igem lehet belole baj ha mar nem mult el menj el orvoshoz ugyeletre
2016. márc. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
Én is barnáztam 5 hetesen. Szerencsére nem lett baj. Az orvosom azt mondta szedjek 100 mg-os utrogestant reggel és este. Neked is ezt ajánlom. Amugy az orvosom szerint amíg nem piros a vérzés nincs gond. Meg is nyugodtam tőle.
2016. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: Én egyből a sűrgősségire rohantam. Megijedtem mert már volt vetélésem és az is barnázással kezdődött, ami 2 napig tartott aztán jött a piros vérzés.
2016. márc. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a gyors valaszat,kerek elobbi idopontot sosben.

Korhazbol elkuldtek hogy semmi baj es ennyi,ma mar elmult semmi nincsen mar,de nagyon felek,hogy baja lesz.Elso baba,nagyon vart es alig esek teherbe.

Azt a gyogyszert csak nogyogyasz irhat fel??

Vagy kerhetem haziorvostol is??

Es az hat vagy mire van az a gyogyszer??

Sajnalom a buta kerdeseket,de elao baba es nem sokat tudok az ilyenekrol.

2016. márc. 22. 08:48
 7/24 anonim ***** válasza:
Az utrogestant recept nélkül meglehet venni gyógyszertárban, tehát nem kell orvos felírja. Ez a gyógyszer progeszteron pótló. Folsavat szedsz? Az is fontos lenne.
2016. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Az utrogestan venykoteles! Nem adjak ki recept nelkul. Es azt sem hiszem, hogy haziorvos felirja.

Az igaz, hogy progeszteron potlasra valo, neha az okoz vetelest, ha keves a progeszteron. Ez valojaban csak vizsgalattal deritheto ki, de mivel artani elvileg nem art, igy sokszor felirja egybol az orvos, ha gond verzes van az elso trimeszterben.

2016. márc. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem recept nélkül kiadták. Mondjuk én erdélyi vagyok, lehet itt másképpen van.
2016. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy ott maskepp van, Magyarorszagon recept kell hozza.
2016. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!