Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm 6 hetes és 2 napos...

Barátnőm 6 hetes és 2 napos terhességénél az orvos még nem talált szívhangot . Feb.6 volt utólsó mens.19 - én az aktus . Tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2 hete volt már vizsgálatra , pozitív tesztelést követően , akkor még a petezsák kezdeményezés látszott , most meg 2 hétre rá , nőtt a petezság csak még szívhang , nem volt . Volt hasonló tapasztalatotok a lehetséges következmények mik lehetnek ?
2016. márc. 22. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
6 hetesen nekem csak egy pöttyöt láttak. 8 hetesen látszott csak a szívhang. Szerintem 6 hetesen még senkinek nem látszik semmi sem.
2016. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menzeszhez képest 7+6 hetesen voltam először,és még nem volt szívhang.Nagyon megijedtem,mert az orvos azt mondta 6 hetes terhességnek felel meg az embrió.2 hét múlva rendelt vissza,már volt szívhang és minden a legnagyobb rendben volt.
2016. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem febr. 9 az utolsó menstruáció, még csak petezsákot látott a doki, ha egy kicsit későbbi a fogantatás teljesen normális. Szívhang lehet még 8. héten is.
2016. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6+4 en volt szívhang már nálam.A petezsák méretből is tudják már kb hány hetesnek kell lennie. Doki? Mit mondott?
2016. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen még nem volt (mondjuk sztk-s kicsike uh gép volt), 7 hetesen már volt.
2016. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyugi, ez semmit se jelent, simán lehetett kósza ovulációból. valszeg nem naptár szerint fogant. lehet 1 hét múlva már lesz szívhang is :)
2016. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első lányomnál 6 hetes terhességnél még nem volt szívhang, 8 hetesen mentem vissza, akkor volt már.

Most 7 hetesen (+ 1 nap) mentem először, akkor volt már szívhang is.

2016. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!