Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magánrendelésre járok, és...

Magánrendelésre járok, és mondta a dokim, hogy amikor megyek a védőnőhöz, egy másik orvos is meg fog vizsgálni, mert ő lesz a "hivatalos" orvosom. Kérdésem, ez a hivatalos orvos is csinál majd ultrahangot? 6 hetes km.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ezt már megoldották és az orvos nincs ott a tanácsadáson. Ennek az az oka, hogy sokan választanak orvost, ha nem magánt akkor ugyanahoz járnak SZTK- ba. Így én se szívesen venném, ha más megvizsgálna, arról nem is beszélve hogy nem minden orvos gondol egyet, úgyhogy elég ellentmondásos, ha mond valamit a magánorvos és a tanácsadáson a doki meg mást mond, csak megkavarják és kétségbeesjtik a kismamát. Nálunk a védőnőnél van előre lepecsételt üres beutaló, és amit az orvosod leír a leletre azt csinálja, arra a vizsgálatra ír ki.


23 hetes km

2010. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is magánrendelésre jártam, de minden vizsgálatot a magándoki csinált. Bár volt "hivatalos" orvosom amikor mentem tanácsadásra, de soha nem akart megvizsgálni, ultrahangot sem csinált. Nem is engedtem volna! Azért volt a magándokim, hogy a másikhoz ne kelljen járnom. Vele tényleg csak a védőnőnél találkoztam.
2010. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor a lányommal voltam terhes a fogadott dokim pecsételt, és jártam a védőnőhöz. Az sztk-s doki nem is látott.

Most gyeden vagyok, 17 hetes terhes, most el tudok járni sztk-s dokihoz mikor jön a védőnő, de csak a fogadott dokim vizsgál meg, a másik csak megkérdezi hogy vagyok, ha panaszom van menjek dokihoz, és pecsétel. Ennyi.

Szerintem ha megmondod hogy van fogadott dokid, csak a pecsét miatt mész, nem fog megvizsgálni.

2010. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ultrahangot nekem mindig a kórházban csinálták, nem a dokik, hanem van kimondottan nőgyógyászati uh, arra kell időpontot kérni mindig. Utolsó voltam
2010. ápr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!