Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányan szülünk jövőhéten? Ti...

Hányan szülünk jövőhéten? Ti is nagyon izgultok már? Kislányt vagy kisfiút vártok, milyen nevet adtok neki?

Figyelt kérdés
Én már minden nap várom hogy mehessünk, bár császáros leszek de nem is ez a fontos csak hogy ne legyen semmi gond. A második kislányunkat várom, aki ma nagyon aktív sokat is keményedek lehet ez a kis front, a közérzetem sem a legjobb. Gerda lesz a neve:) Elvileg kisebb lesz mint a nagylányom volt de majd kiderül ha kint lesz:)
2016. márc. 26. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem is keményedik egész héten a pocim,màr voltak bìztató 5-7 perces fàjàsaim is,de sajna leàlltak 😔

Remélem màr kibújik egy héten belül. Méretre lassan nagyobb lesz,mint a kisfiam volt(4kg), és màr nagyon nagyon fàj mindenhol.

37+3 hkm

2016. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

A világon egy nap ~300ezer születés van,egy héten hétszer annyi átlagban, tehát a jövő héten 2.100000-en szülnek. Remélem segítettem.

[link]

2016. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szerdán megyek, császár, ikrek :) Kinga és Benedek lesz a nevük. :)
2016. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37+2-nél tartok, ultrahangin utoljára 5 hete voltam, akkor még 1900 grammos volt. Fiút várok, Barnabást. Talán a jövő hétre, talán előbb talán később.
2016. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

lányok, írjatok, hogy mi lett veletek!!! nagyon szorítok!:)


én ezen a héten szültem volna, de programcsászár miatt már 3 hetes a kicsink, ezért nagyon izgi, hogy majdnem egyszerre.:)

2016. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

38 hetes vagyok.

Második terhesség és kisfiú, Csabi :)

Már nagyon várom h túl legyek rajta.. Iszonyatosan kimerült, fáradt vagyok..

Ez a front is ki csinál, szó szerint egyik nap esik másik nap süt a nap....

Többször keményedek is.. :/

Szóval így a vége felé én már nagyon várom h túl legyek rajta..

Kitartás mindenkinek! 💖

2016. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jovo het szombatra voltam kiirva, de a mult heten megerkezett a harmadik kislanyom a 37+5 heten. Megvaltas volt a szules, mert az utolso heteket mar borzasztoan viseltem. Intenziv, de viszonylag gyors szulesem volt, meg gyorsabb gyogyulassal. Hasonlo jokat kivanok mindotoknek ;-)
2016. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én 39 hetes vagyok, kedden lesz a császárom, ma én is rengeteget keményedtem meg fájt a derekam és a hátam de egy jó kis fürdő sokat segített.
2016. márc. 27. 19:22
 9/13 A kérdező kommentje:
Nálunk minden rendben van itthon vagyunk, gyönyörű hajas babánk lett :) 3380g 48 cm a kisasszony, eddig nagyon jó baba, reméljük így is marad:) Másnál mi a helyzet?
2016. ápr. 7. 16:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok kedves kérdező nektek! Sok erőt, boldogságot a kicsihez!
2016. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!