Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetesen kislányt mondtak...

Narancs223 kérdése:

13hetesen kislányt mondtak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kinek jósolták meg ilyen korán?

Nyilván nem vettem még semmi rózsaszín ruhát de 4Dn voltunk akkor nem 100%ra mondták.. De én teljesen elkönyveltem magamba hogy bejön majd a tipp azóta piszkálja a fantáziámat hogy igaz e, valaki volt hasonló cipőben? Férjem azt hajtogatja hogy még túl pici volt



2016. márc. 28. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én örülök annak, hogy a dokim nem kezdett el találgatni, hanem akkor közölte a baba nemét, amikor már biztosan látta (16 hetesen).
2016. márc. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem 26 hetesen derült ki. :D
2016. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

13hetesen 4d-n fiut mondtak. 16hetesen eleg biztosra lanyt (80%),majd genetikan 19hetesen egyertelmuen lanyt.

Szerintem a kovetkezo uh-t meg vard meg ott mar biztosabb.

2016. márc. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Voltam kötelező 20.hetin sima 2D eltakarta magát pár nap és 5Dre megyek de néha úgy érzem jobb lenne nem is tudni de mégis kívncsi vagyok , igen visszagondolva kár volt mondania olyan korán bár mi rá se kérdeztünk csak megkérdezte a szonográfus hogy titok vagy akarjuk e tudni 😁
2016. márc. 28. 14:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem mindegyik gyereknél a 18. heti UH-n megmondta a szonográfus 100%-ra, Úgy is lett.


Az egyik gyerekkel a 12 heti UH-n az SZTK-s saját szakállára közölte, hogy ő nem lát semmit a lábak között (mintha a punci az "semmi" lenne :) ), pedig nem kérdeztem tőle, de igaza lett, lány lett ő is.

2016. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én Debrecenben voltam genetikai uh-on 12 hetesen ott megmondták hogy kislány, aztán ahogy haladtunk előre az összes uh ezt erősítette meg, persze így is megvan a tévedés lehetősége de a 28 hetes 4d-n készült egy kép a nuniról is :D Szóval holnap születik program császárral :)
2016. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szurkolok neked 😊 izgatott lehetsz már biztosan!
2016. márc. 28. 14:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már ugyan három éves a lányom, de a dokim biztosra mondta már a 13. heti UH-n, hogy lány. :) Viszont unokaöcsémet végig lánynak várták, aztán a születésekor derült ki, hogy nagyon is fiú. :) Igaz, az 25 évvel ezelőtt volt. Úgyhogy van esélye, hogy tévedtek, de nálunk például nem. Jó babavárást kívánok nektek! :)
2016. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi 😊 😊
2016. márc. 28. 14:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon halkan oda súgta a szinográfus nő 12.heti UH-on hogy talán talán kislány.

:) és valóban az is lett. Már 15 hónapos igazi kis királykisasszony :D

2016. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!