Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem tudom, hogy terhes...

Ha nem tudom, hogy terhes lettem-e, vagy ez még csak a tüszőrepedés, akkor milyen teát igyak?

Figyelt kérdés
Cickafarkot ihatok? Vagy málnalevelet, vagy palástfüvet? Melyiket igyam? Ha esetleg teherbe estem már (mivel folyamatosan "próbálkozunk") akkor nem ártok egyik teával sem? Erős hasszurkálást érzek. (ez volt az előző terhességemnél is a beágyazódáskor). Mi lehet ez?
2010. ápr. 4. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Palástfüvet innék a helyedben!
2010. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Málnalevelet , palástfüvet ihatsz, cickafarkot nem!Azt tilos!Amúgy is borzalmas íze van:))

A hasszurkálás simán jelezhet terhességet, nekem is ez volt gyanús akkor, amikor még ki se maradt a vérzésem.

2010. ápr. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom-tudom, de a termékenységi naptár szerint, csak 8-án lesz az ovuláció. Lehetett előbb? Olyan van? Cickafarkot ittam mensi kezdete óta, meg barátcserjét szedek napi egyet.
2010. ápr. 5. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a gyanú is megvan rá, hogy sikerült teherbe esned, ne igyál cickafarkot!Persze, hogy lehetett előbb.Nekem a ciklus. hu dec. 31-re jelölte be az ovulációt, 26- án együtt voltunk, és 16 hetes terhes vagyok.Nem valami megbízhatóak ezek szerintem.Én is ittam előtte cickafark teát, meg is lett az eredménye:)) Még csak egy hónapja ittam, amikor kopogtatott a gólya.A barátcserjét nem ismerem, de én a helyedben most leállnék az ilyenekkel.Ha teherbe estél, akkor nem tesz jót egyik sem.
2010. ápr. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!