Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj vagy érezni ahogy reped a...

Fáj vagy érezni ahogy reped a bőröm?

Figyelt kérdés
Eléggé izgulok, fog-e repedni a bőröm, 23 hetes vagyok. Érezni, ahogy jönnek a csíkok? Vagy egyszer csak meglátom, hogy ott vannak? Hogy tudok segíteni? Kevés hízás, sok folyadék, hidratálás?
2016. márc. 30. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor érezni amikor már ott vannak.
2016. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát fájni nem fog, az biztos. :) És ha nem hízol nagyon sokat, sokkal kisebb az esély striák kialakulására. Nekem az első terhességemnél voltak csíkok, de 31 kg-ot híztam akkor! Ami fájt: a túlsúly miatt a bokáim, a terhesség vége felé a derekam, meg a combjaim, mikor járás közben egymáshoz dörzsölődtek, kisebesedtek.
2016. márc. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem repedt, nem fájt, nem éreztem a műtétem előtti 2. napon hirtelen egy csomót vettem észre magamon. azt vettem észre csak, hogy mikor odanyúlok, valamibe beleakad a kezem. hát a mély striák voltak azok...


nem híztam sokat, viszont csak előre nőtt a hasam, így óriási volt sajnos. kentem mindenfélével...el se tudom képzelni, mi lett volna velem még 2 hétig, ha nincs a császár. 3 hete szültem, máris sokkal halványabbak amúgy, nem vészes.

2016. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodj meg,fájni nem fog!! Én 25 hetes kismama vagyok még csak 1 csík van az oldalamon,de ha tükörbe nem nézem meg magam észre se veszem,hogy ott van!! :) Azt mondják genetika kérdése...vannak akik olyan szerencsések,hogy nem kenik krémekkel a bőrüket mégse reped és vannak akik kenegetés ellenére is repednek! Persze számít az is mennyit hízol és hogyan. Ha csak pocira hízol és előre nő akkor bizony elreped a bőr,mert nem tud olyan gyorsan nyúlni...sajna ez vele jár!! De a picurkákért mindent!! ;) Boldog babavárást!! :)
2016. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Viszket. De általában csak utólag rakja össze a képet az ember, mikor már látja, hogy csíkos és jé tényleg, viszketett ez a rész nagyon.
2016. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!