Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesek, ti hogy vagytok?

20 hetesek, ti hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Írjatok valamit,hogy érzitek magatokat testileg,lelkileg!
2016. márc. 30. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
jobban mint eddig voltam. eddig sokat hánytam, az kezd enyhülni végre. nemsokára elkezdünk vásárolni is. te hányadikára vagy kiírva? én augusztus 18 :)
2016. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ma még 20 hetes vagyok :D

nem túl jól... már számolom a napokat mennyit kell még bírni :)

nagyon nagy a hasam, ég a gyomrom, baba vagy nem rúg és aggódom vagy olyan nagyokat rúg, hogy kellemetlen. feszül a bőröm is, a köldököm is kifordult a héten :(

10 percenként megyek pisilni, lihegek ha sétálnom kell (szív gondok...) :)


csak egy babakocsit kell majd vennem, meg persze úgy se fogom kibírni és veszek majd pá rucit, de ezeket megfogadtam, hogy majd csak a 28. hét után :)


mesélj te is kérdező :)

2016. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én jól vagyok, testileg is, lelkileg is. :)

Már érzem jó ideje mocorogni, imádom. Nekem szerencsém volt, mert egy ártatlan rosszullétem sem volt egyszer sem, így nem is igazán érzem magam terhesnek.

Pénteken megyünk 4D-re, hogy megtudjuk a nemét, mert 18 hetesen nem mutatta magát. :) Már nagyon várjuk, főleg a nagytesó.

Én augusztus 12re vagyok kiírva, ezt mensiből számolták, viszont UH alapján kisebb 1 héttel, a kiírást nem korrigálták még.

2016. márc. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár én már 22 hetes vagyok, de jól vagyok. Sajnos melyen tapadt a méhlepény, 2cmre a méhszájtól így nincs házasélet és nagyon kímélni kell magam. Pedig energia az lenne... mi már megvettük a babakocsit, kiságyat hétvégén, falimatricát a baba szobába, kezdő rucicsomagot. 3. Babánk lesz nem vagyok babonás 😊 kislányunk lesz Léna 😍
2016. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok..Második babánkat várjuk van egy 2 éves fiam.Eddig minden szuper.Az első.terhességem nagyon brutál volt.Most meg semmi..Igazából költözés előtt állunk és izgulok,hogy minden elkészüljön mire érkezik a.baba..próbálom beosztani a feladatokat..rohan nagyon az idö
2016. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!