Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Medrol, salazopyrin terhesseg...

Medrol, salazopyrin terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Nem kerdes, muszaj szednem a tapasztalatok erdekelnenek, ha tudnatok segiteni.

2016. márc. 31. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem szedtem, tehát ilyen tapasztalatom nincs, viszont az orvosom szerint ha kellett volna, akár szedhettem is volna.

A babatervezés közepén kezdtem prednisolont szedni. egy pillanatig nem mondta, hogy függesszük fel miatta a dolgot, sőt, még segítheti is a teherbeesést.

Minden gyógyszert annak tudatában írt fel anno, hogy akármikor terhes lehetek. Prednisolon, klion... a rabyprex volt az egyetlen, amit abbahagytam, amikor teherbe estem. de akkor már majd 3 hónapja szedtem, nem volt sok hátra a kúrából.


állandó gyógyszerem szerencsére azóta sincs. legalábbis e téren.

2016. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amúgy crohn-colitis.hu-n a fórumon van direkt ilyen topik. ott vannak, akik valóban gyógyszerrel csinálták végig a terhességet. érdemes arrafelé érdeklődni.
2016. márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnezem koszi :)
2016. márc. 31. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!