Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inszemes anyukák! Fontos!...

Inszemes anyukák! Fontos! Amikor sikeres lett az inszem, miben volt más az a hónap? Volt vmi más (nem az addig megszokott) tünet?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem van egy "menete" a ciklusnak, hogy a 8. napon elkezd megduzzadni a mellem, és aztán majd megjön. Ha a 4. napon ugyanúgy történik minden ahogy szokott, akkor ezt már megint elbuktam ugye?
2010. ápr. 5. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nálam is ugyanúgy volt minden, mint az előtte lévő hónapokban, aztán amikor meg kellett volna jönnie, csak görcseim voltak, de semmi más. Pár nap múlva már jött az émelygés, akkor már mertem tesztelni. Most vagyok 28 hetes és ikreket várok. Tudom, hogy ilyenkor nehéz, én is ugyanígy éreztem. Körbetelefonáltam mindenkit aki tudott a dologról, sírtam és már előre ki voltam akadva, hogy már megint nem sikerült, de az én példámból is látszik, hogy még nem biztos, a sikertelenség. Fel a fejjel.
2010. ápr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt mint az előttem írónak.A visszarendelt napon,amikor vizeletet kelett vinni(igaz nem jött meg)teljesen biztos voltam benne,hogy negatív lett.Először nem is akartam mintát vinni,hogy minek?Annyira menszi szerű érzésem volt már pár napja.És mégis pozítív lett a tesztem.Azóta a fiam 22 hós.Szerintem ne aggódj,lehet még ebből baba!Drukkolok neked!Első inszemed?

Nekem a 2.sikeres volt!

2010. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a 3. inszemem volt. Duphastont kell szednem, úgyhogy nekem ha nem is sikerült, csak akkor jön meg, ha abbahagyom a bogyót.
2010. ápr. 5. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:

3 inszemen voltam túl, amikor sikerült a baba, spontán. Utrogestan meg mindenféle hormontámogatás nélkül. Ugyan úgy történt minden, mint amikor nem sikerült, kivéve azt, hogy a mellem a nemvárt napja körül izomláz szerűen fájt, ha megnyomtam oldalt. De ennek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget, hiszen gyereket emeltem, és pont akkor lett vége a nyári szünetnek.


Az utro-duphanston okoznak ál terhes, illetve nemterhes tüneteket is, abszolút más minden hónap, illetve becsapós is. Minden inszem után azt hittem sikerült... Kb. a 10. napig. Onnantól viszont már tudtam, hogy nem, és nem a tünetek mássága miatt, mert az mind a 3x más volt. Megérzés. Sokan beszélnek erről, nem hittem el.


A 2. inszem előtt vettem egy terhességi tesztet, amit azt mondtam, csak akkor fogok elhasználni, ha biztosan baba van a pocakomban. Nem teszteltem inszemek után, se pedig a pihenőhónapban, pedig késett... Aznap amikor végülis megcsináltam a tesztetpont a BNV-n voltunk, és egyszer csak belémhasított, hogy este meg kell csinálni a tesztet. Nem tudom hanyadik napon történt mindez, mert apeteérésem dátumát is csak sejtjük... hazajöttünk és egy szót se szóltam senkinek, csak bementem a wc-re és pisiltem. Nem sokra rá megjelent egy nagyon-nagyon halovány csík. Megmutattam a férjemnek, mondta, hogy az nem az, nincs olyan, hogy halvány pozitív teszt, csak a helyét látom annak, ahol lennie kéne a csíknak. A család többi tagja szeint is negatív volt a teszt, csak én láttam minden szögből, még félhomályban is pozitívnak. Azonnal elmentünk és vettünk egy méregdrága tesztet, hogy másnap megcsináljuk. Férjem ragszkodott hozzá, hogy előbb meg akarja nézni, hogy látszik-e rajta bármiféle szellemcsík vagy a csík helye. Én pisiltem, Ő mártotta, mondta menjünk ki és várjunk... mondtam, menjen, de én már látom is mi a helyzet.

Onnantól se voltak terhes tüneteim, 2x hánytam, és egészen a 28. hétig onnan tudtam, hogy babát várok, hogy rugdosott. Most már vannak egyéb jelei is. :)

A mi kis negatív tesztünk gyönyörűen fejlődik, 33+4 hetes, és kisfiú.


Azért írtam le mindezeket Neked, hogy ne keress se tüneteket, se ne hasonlíts semmit nekihez, mert a gyógyszerek mindenkire másképp hatnak, az dolgozik most benned, nameg a baba kapaszkodik, de abból nem lehet érezni semmit szerintem.


Miért kellett inszem Neked?

Én PCO-s voltam, és a BMC-be jártunk.

2010. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is PCO-s vagyok, de mi a Kaáliba járunk.
2010. ápr. 5. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!