Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abban mi az igazság hogyha...

Abban mi az igazság hogyha valaki terhes megszépül, és már pár hetesen észreveszi a családja?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit vettem eszre, hogy tobb pasi elkezdett "nyomulni", a noismeroseim szerint kivirultam, a parom is jobban kivant, en is a parom, és a kozmetikusom egy az egybe ra is kerdezett, hogy "Ki vagy virulva, csak nem terhes vagy drága?"
2008. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán az is számít,ha nagyon vártad a terhességet,sikerült,és dolgoznak a boldogsághormonok:)

Mondjuk nekem az összes pattanásom eltünt,mikor terhes lettem, és állítólag egy félmosoly mindig ott volt a szám szélén...

2008. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is észrevettem a páromon, hogy jobban kíván, de ez lehet azért, mert megnőttek a melleim. Más is mondta hogy ki vagyok virulva. Ez gondolom tényleg a belülről fakadó szépség lehet. A kismama szerencsés esetben boldog attól hogy anya lesz, kiegyensúlyozottá válik, és ez meglátszik rajta kivülről is. Nem hiszem, hogy maga a terhesség szépítene.
2008. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem már akkor mondták,mikor még nem tudtam róla,hogy terhes vagyok,azóta is többet féltékenyedik a párom,mert megbámulnak:)

boldog babavárást!

30 hetes kismami

2008. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szoval igaz:)
2008. szept. 22. 13:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem is mindenki dícsér a családban, a sógornőm szerint nekem mindig terhesnek kéne lennem :-)

Megszépült a bőröm, csillog a hajam, és állítólag az arcomról is sugárzik valami.

2008. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez változó. :) Van akinek már a 4-5. héten nagyon szép lesz a bőre, a haja, csak úgy sugárzik, más meg pattanásos lesz, az állandó hányás miatt fakó a bőre, és egyáltalán nem sugárzik. :)

De tény és való, hogy én még csak 5 hetes terhes voltam, a szüleimnek még nem mondtuk el (vártuk, hogy legyen szívhang), viszont apukám mégis azonnal kiszúrta, hogy valami nem stimmel velem. :)

22 hetes kismama

2008. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.Nálam is ez volt és van még mindig :)Mindig mondják milyen jól nézel ki:) Érdekes én nem láttam változást magamon :)Minden jót

34hetes kismama

2008. szept. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!