Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt használt...

Terhesség alatt használt valamelyikötök géllakkot? Illetve a lényeg, hogy oldószert lehet használni leszedésnél?

Figyelt kérdés
gél lakk,oldószer
2016. ápr. 1. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet
2016. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
végig géllakkom volt. persze, lehet:)
2016. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sok körmös mondja,hogy ő nem használ oldószert,mert méreg.Én meg eddig csak olyan körmöst kerestem aki oldószert használt,mert sokkal tartósabb a lakk,ha nincs reszelve.

Most tervezzük a babát úgyhogy nem szeretném feleslegesen mérgezni :)

2016. ápr. 1. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Műkörmös barátnőm a szülése előtt pár nappal hagyta abba a munkát. Tehát ő napi 8 órában körmöt reszelt, oldószerezett, és mindenféle ilyenkor előforduló anyaggal dolgozott. Annyit csinált, hogy jobban szellőztetett és maszkot hordott munka közben.

Már 2 éves a lánya és makkegészséges, a terhességével se volt probléma.

2016. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Az oldoszer altalaban aceton vagy magas hanyadban acetont tartalamzo folyadek, vizelvono hatasa miatt feheredik ki a bor tole. A tartosagot a leszedes modja nem befolyasolja, de mivel reszelesel csak a szint tavolitjuk el, oldassal viszont az egesz gelt, kimeletesebb megoldas a koromnek a reszeles, hisz itt csak a frissen lenott reszt finoman bolyhozzuk, nem pedig az egesz koromlemezt!

Az acetonnak tudtommal nincs kulonosebb egeszsegkarosito hatasa, de keress ra neten!

2016. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erdekes ez a lepontozas, foleg hogy 6 eve vagyok a szakmaban, kivancsi vagyok aki lehuz szerinte, mi van mashogy!?
2016. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!