Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti szeretitek ha...

Kismamik ti szeretitek ha valaki a pocitokat tapizza vagy allandoan azzal foglalkozik? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
En szemely szerint ki bujnek a borombol pl a sogornom miota terhes vagyok azota massal nem foglalkozik , ugy csinal mintha a sajatja lenne ha meglat rogton szalad es tapizza a hasam. Vagy tegnap taliztunk az uton par baratjaval fiuk lanyok mindenki volt es o erre ugye milyen cuki pocija van a sogornomnek. Tudom hogy a terhesseg nem szegyen nem vagyok mar tizen eves sem pontosan 24,de nekem a terhesseg elegge kenyes allapot adott esetekben rosszul erzem magam mikor ilyeneket csinal :( Mit tegyek nem akarom megserteni de o egyszeruen nem gondolja meg hogy ez az en allapotom es nem tehet vele azt amit akar. Vagy csak en reagalom tul az egeszet? Mar bele sem merek gondolni h mi lesz ha megszuletik allandoan ott lesz egyszeruen birtokolni akar:(
2016. ápr. 5. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Én nem szerettem, ha taperolták mások, bár szerencsére nem is nagyon volt senkinek erre igénye az ismerősök közül, a családból... így csak 2 ember kiváltsága volt a dolog rajtam kívül: páromé és az orvosomé... utóbbi nem mulasztotta el még utcán való találkozáskor sem, hogy megsimogassa... de ez egyáltalán nem zavart, valahogy tőle tök természetesen jött a dolog.
2016. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell túlbonyolítani, cska mindd el ugyanezt neki és kész. Nálam könnyű lesz ezt kezelni, mert az emberek ismernek, tudják, hogy nem bunkó vagyok, de kerek perec közlöm, ami van, így ha valaki a nyakamra jár, hogy tapizzon, annak szépen megmondom, hogy tartsa magán a kezét, ha lehet. És meg is van oldva :)
2016. ápr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kétszer volt ilyen eset. Egyszer az anyósom támadott lesből. Engedtem neki és mondtam, hogy viccesen, de azért komolyan, hogy na, akkor egyszer volt Budán kutyavásár.:) (Ezzel jelezve, hogy soha többé nem simogathat orvul, nem is csinálta többé.) Aztán meg egy meddő kolléganőm akarta érezni a picit, neki megengedtem, de neki is csak egyszer.


Amúgy csak a férjem ért a pocimhoz, de ő minden nap, de az nyilván teljesen más szitu, neki én mutogattam a magzatmozgást.


Ha a sógornőm így viselkedne, elbeszélgetnék vele, hogy ez így nem frankó, mert magánszféra stb., és nem akarod megbántani, de a te tested, nem a magzaté. Majd ha gyerek lesz belőle, annyit lesz vele, amennyit akar (persze, nem tartanám be, mert láthatóan nem szereted őt, de szerintem ez jó lerázós szöveg).

2016. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi csajok megnyugodtam egy picit h nem csak en reagalom tul az egeszet. Hat amugy elfer tolem annyira nem imadom de szerintem csak ezert a viselkedesert.
2016. ápr. 5. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha simogatják a hasam, beszélnek hozzá. Mert igazából nem a hasam érdekli őket, hanem a baba aki mögötte van:-) Én nagyon örülök, neki, hogy a családom ennyire várja a picikét, úgy tudok neki örülni amikor megrugja valaki kezét. Ez egy szuper és csodálatos dolog amit meg akarok osztani a szeretteimmel.
2016. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl...én gyűlöltem, ha a férjemen kívül más hozzáért a terhes pocakomhoz.

A neten van egy vicces videó, amikor is a kismama hasát letapizza egy ismerős nő, mire a kismama megragadja válaszul az ismerőse melleit...

Nem mondom, hogy pont így szoktasd le a sógornőt a tapizásról, de azért megmondhatod neki, hogy neked kellemetlen, ha mások fogdossák a hasadat (végül is ő sem örülne, ha idegenek a melleihez nyúlkálnának a nyílt utcán)

2016. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Ma érzékeny a hasam, kérlek....."
2016. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat igen kinek hogy :) nem mondom hogy en is epp mindenre igy reagalok mert vannak testvereim meg szuleim de ok valahogy masak, nem ilyen idiotan meg meggondolatlanul tamadnak. En is kifejezetten szeretem ha a PAROM simogatja meg puszilgatja a hasam, de az egeszen mas meg el is szoktam erzekenyulni amikor a simizes melle valami cukit mond a kislanyunknak :) Tehat nem vagyok ilyen nagyon duzmi csak a sogornomre. De holnap meg mondom neki ma szerencsere nem taliztunk :)) koszi a valaszokat
2016. ápr. 5. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!