Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékony lányok, akinek van...

Vékony lányok, akinek van 11-12 hetes pocakfotója, megmutatná?

Figyelt kérdés
Neten nézelődtem, de a képek 3/4-e alapból nagyobb hasú, molettebb nőkről készült, így nincs viszonyítási alap. Nagyjából ilyenkor még nem látszik has, de legalul egy kis "dudor" már kezd nőni. Akinek van kedve, ossza meg itt velünk :)
2016. ápr. 6. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, az a dudor csak a 16. héten kezd nőni. Előtte puffadás, esetleg deréktájra hízás van.

A méh anatómiailag nem tud korábban kiemelkedni a medencéből, a csontot meg nem tudja kinyomni.

2016. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi pocakom nem volt

Olyan 18 hetesen kezdett nőni

2016. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem látszik semmi, akinek igen, az csak háj, esetleg puffadás. A baba még olyan pici hogy lehetetlen a terhes has biológiailag. Rajtam semmi fölösleg nem volt, 26 hetesen látszódott már ruhában is.
2016. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igy van :) 11-12hetesen csak puffadt vagy. En nagyon vekony vagyok,47kilorol kezdtem, magas is vagyok. Es iszonyu puffadt voltam 11-12hetesen :)

Most viszont mar szepen latszik a pottomke. 19hetes vagyok!

2016. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, sokaknak puffad a hasa, meg rakják fel azokat a képeket, ahol köldök alatt van egy kis háj, és terheshasnak mondják :D természetesen nekem sincs még, de tény, hogy imerek eg lányt, akinek 12 hetesen tuti baba látszódott, épp a vénuszdomb felett domborodott egy kis has, ami ránézésre sem puffadás, orvos is megerősítette, hogy az már a méhe :) reméltem, másnak is látszott ilyen szépen, úgy nézegetném :) puffadás szerencsére nekem nincsen, így szerintetek 16., vagy csak a 20. hét körül fog picit is látszódni a baba? (Már jóval kinn van a csont mögül, szívhangfigyelővel is 2-3 centivel a csont felett találni meg :) )
2016. ápr. 6. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:

48kg-ról lefogytam 46-ra, vékony típusú vagyok én is. Második terhességem,10+4 hetes vagyok ezen a képen. Ez nem puffadás,orvos is megjegyezte,hogy milyen hamar látszódik máár.



[link]

2016. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs forom, tekintve, hogy akkor meg nem volt mit fotozni.

178 cm vagyok es 63 kg altalaban, az elso ket terhessegemnel az elso trimeszterben max estenkent volt valami hasam, az is a puffadastol, vagy a szekrekedestol, amivel terhesen szenvedtem.

Nah, a 3. terhessegemnel volt a legdurvabb a puffadas, allandoan szemvedtem tole, plusz elotte nem nagyon edzettem semmit egy evig, gondolom gyengebb volt a hasizmom. De akkor hamar latszott a "terhesseg". Egyebkent sajnos ebbol veteles lett, 11 hetesen megszunt minden tunetem egyik naprol a masikra, tobbek kozott a puffadas, megint lapos hasu voltam. Ekkor kertem uh-ra idopontot, sejtettem, hogy gond van es oda mar a szuk farmeromban mentem, ami elotte hetekig nem tudtam begombolni a hasamon.

Szoval en azt is el tudom kepzelni, hogy valakinek mar hamar latszik, mint nekem legutobb, de en inkabb a renyhe izomzatomnak a szamlajara irtam, mert a mehem es benne az embrio semmivel sem nott gyorsabban, mint a korabbi terhessegeim alatt.

2016. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os, köszönöm a képet :)
2016. ápr. 7. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!