Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik lehetnek még a terhesség...

Mik lehetnek még a terhesség legelső tünetei?

Figyelt kérdés

Kérlek ne hurrogjatok most le, a kérdésre válaszoljatok.


A barátommal már hetek (vagy hónapok) óta nem használunk gumit mert nem jó, nekem kicsit fáj is tőle pedig több félét próbáltunk már. Mindig időben kiveszi és többször figyeltem már meg de sose éreztem előváladékot (de gondolom ettől függetlenül mindenkinek van). Nekem sosem volt rendszeres a menstruációm de egy ideje már nem is jegyzem, hogy mikor jön és mikor megy mert szinte csak pár csepp jön de van hogy eltart egy hétnél is tovább, így nem tudom feljegyezni normálisan.

Mostanság többször van "pillanatnyi" hányingerem, 2-3 hete hasmenésem volt csak úgy, akkor pénteken is volt egy kis hasmenésem de már második napja nem tudok normálisan nagydolgot csinálni és felpuffadtam egy kicsit. Most lehet, hogy emiatt de kicsit szurkált a hasam alja és pénteken vettem észre, hogy talán a mellem is kicsit másabb, mintha keményebb lenne. Valamelyik nap picit fájt a derekam is. Ma úgy éreztem mintha meg akart volna jönni de végülis nem jött meg. Hétvégén fogok tesztelni. Szerintetek ezek a tünetek más miatt vannak vagy terhesség lehet? Milyen egyéb tüneteket ismertek még ami korán jelentkezik?

20/L


2016. ápr. 10. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Hány napja késik a menstruációd? Legalább 1 hét késést várj meg és utána tesztelj.


Én is éreztem szurkálást mikor teherbe estem. Később fájt a mellem és elkezdett nőni. 2-3 hetes késésnél már egyértelmű volt a terhesség.


Ja és igen, mi 2 évig megszakítással védekeztünk, ami elég jól is működött, de végül terhesség lett. Ha szabályos a menstruációd és tudod, hogy mikor van peteérés, akkor ha azokat a napokad kihagyod nem lesz gond. Amíg mi figyeltünk erre nem volt semmi, de később egyre kevésbé figyeltünk és egyre gyakrabban csúsztak be termékeny napok is, így terhes lettem.


Próbáld ki a spirált, ha nem akarsz hormonokat szedni. Szerintem a legkényelmesebb. Mellesleg sokkal biztonságosabb mint a semmi.:)

2016. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pl. nekem fajt a hasam elotte, mikor nem jott meg mar. Van, akinek a melle duzzad meg vagy ég a mellbimboja. Másnak hanyingere van vagy hány is.


Amugy: 1.nemcsak a gumi van vedekezesre, ha nem akarsz tablettat, van Nuvaring pl.

2.az ennyire rendszertelen es rendellenes menzesz megerne egy endokrinologiai beutalot, ha akarsz majd valaha tenyleg gyereket

2016. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!