Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyváladék 5 hetesen normális?

Hüvelyváladék 5 hetesen normális?

Figyelt kérdés

HOl kicsit krémes, de ma meg eléggé vízesnek tűnik. (azért ilyesztő, mert ugye mensi előtt is vizes a váladék, mert a víz távozik előszőr.)

Szerintetek ez baj?


2010. ápr. 6. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem baj.Én is rákérdeztem itt pár napja, mert néha olyan mintha bepisilnék:((

Van bőven:((

De nyugi.

Boldog babavárást.

13+5heteske:)

2010. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Gratulálok, és boldog babavárást.:))
2010. ápr. 6. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 15+5 hetesek vagyunk.Nekem is volt az első hónaptól kezdve hüvelyváladékom.Néha higabb néha meg sűrűbb ,sárgás színű.Most is megvan csak valamennyivel több.De utánna olvasgattam és a mennyisége a terhesség előrehaladtával nőni fog a váladéknak.Szóval ne izgulj ez természetes dolog,és velejárója a terhességnek.Nyugodt babavárást kívánok neked.További szép napot!

2010. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, mi a 28. hétben járunk és már az elejétől kezdve van váladékozás. Ráadásul elég változó állagú. Az orvos is azt mondta, hogy ez teljesen normális. Ha nincs szaga, nem ég, nem viszket, akkor nincs gond!
2010. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen , és mindenkinek boldogságot , és egézséget kívánok a babváráshoz.
2010. ápr. 9. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!