Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis ha 11 hetesen terhese...

Normalis ha 11 hetesen terhesen ha a macska a hasamra akar fekduni, akkor ahol a laba van szuro fajdalomerzetet okoz mikor meg helyezkedik?

Figyelt kérdés

Ha mar lefekudt nincs semmi gond, szoval nyomasra erzekeny a hasam, pedig csak 5kg.


(Kimeljenek legyszi azok, akik szerint nem kene macska kozelebe lennem terhesen!)


2016. ápr. 13. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nomazért én 5kgt nem tennék a hasamra terhesen...
2016. ápr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne engedd a hasadra feküdni, nekem is van macskám, 5,5 kg de azóta mióta terhes vagyok nem engedem, hogy az ölembe üljön, mert érzem, hogy nyomja a hasam és az nekem sem jó érzés. Dagasztani is mindig a hasamat akarja, de azt se engedem. Én simogatom, lefekszik mellém, de nem a hasamra.
2016. ápr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, nem engedem, hisz kellemetlen!

Kicsit megijedtem, hogy ez nem szokvanyos erzes 11 hetesen... Mas nem nyomja meg a hasam, csak a macska, nogyogyasz is csak 6 hetesen nyomkodott utoljara...

2016. ápr. 13. 08:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván a has nyomkodása nem kellemes ilyenkor, de azért pánikolni sem kell, nekem van 3 nagyobb gyerekem, és ők is ráfekszenek pl a hasamra (csak a fejükkel) vagy bármi, és nincs katasztrófa, ha nekem kellemetlen, megmondom hogy menjenek arrébb, vagy elhelyezem őket úgy, hogy ne legyen kellemetlen (mert ők meg oda akarnak bújni). Gondolom egy macskával is meg lehet ezt csinálni.
2016. ápr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!