Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt fájhatnak a...

Terhesség alatt fájhatnak a szeméremajkaim (nagy külső)?

Figyelt kérdés

30hetes kismama vagyok,és pár napja rettenetesen fájnak a nagy szeméremajkaim. Tehat nem belül,hanem kívül. Olyan ,mintha izomfájdalom lenne . Nagyon nehezen tudok emiatt járni,mert fáj,illetve ha fekszem,és meg akarok fordulni,szintén nagyon fáj. Normális ez ?

Vav,vagy volt valakinek hasonló tünete? Lehet valamivel csillapítani? Nagyon rossz,ha ez tart még 10hétig,megőrülök :(



2016. ápr. 13. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyenem. visszereim lettek a combhajlatomban. te látsz rajta (nyilván nem te, hanem aférjedet kérd meg) kiemelkedő ereket? mert akkor az lesz az. nekem csak a szüléssel múlt el, de hideg vizes borogatástól jobb lett kicsit. de csak tünetileg.


vagy: ha sokat ülsz, a méhed terhelheti az alfeled, minden részét. (pl. aranyér, szeméremajakfájdalom), erre nekem jó volt, hogy a munkahelyemen felpolcoltam a lábam, kvázi feküdtem, és ittam a Magnosolvot.


nem tudsz esetleg délutánonként kicsit többet felállni az íróasztalodtól? mondjuk 10 percenként is akár egy pár lépést tenni?

2016. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Megpróbálok többet sétálni,mert valóban nagyon sokat ülök! Remélem elmúlik:(

Megpróbálom a felpolcolást is ,hátha segít. Emiatt még nem szeretném abbahagyni a munkát,mert még jól bírom ezt leszámítva!

2016. ápr. 13. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!