Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kibírtátok szex nélkül terhese...

Kibírtátok szex nélkül terhesen? Párotok megcsalt?

Figyelt kérdés

Hiába kivánom a dolgot,közben egyáltalán nem esik jól,ráadásul rögtön befeszül a hasam és a baba is rugdos..más panasz nincs, de ez elég,h inkább be csináljam.

még felépüléssel együtt fél év ,mire talán a régi lehet a szexuális életünk. De addig bem tudom,mi lesz...


2016. ápr. 16. 10:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Huhh hát normális férfi nem lép félre. Ha nem bíztam volna a férjemben akkor nem szültem volna neki gyereket...
2016. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Osztom az első véleményét.

Majdnem egy évig nem volt rendes szex (terhesség + lassú felépülés), mégis kibírtuk, azóta is együtt vagyunk, ugyanúgy szeretjük egymást, nem volt megcsalás.


Persze most majd biztos jön az, hogy csak nem tudok róla, valójában megcsalt.... bla-bla...

Sajnálom az olyat, aki nem tud megbízni a párjában.

2016. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
42%

Dehogy bírtam ki, nem is kellett, a férjem különösen gyengéd volt, amikor a babánkat vártuk, kifejezetten jólesett. Ráadásul a terhesség mindkettőnkre afrodiziákumként hatott.:-)

Próbáljatok más pózokat, a hasfeszülés ellen pedig nagyon jó a meleg víz, fedezzétek fel egymást a fürdőkádban vagy a zuhany alatt. A szex fontos része a párkapcsolatnak, akárki akármit mond, ha nincs probléma a terhességeddel, bátran csinálhatjátok az utolsó hetekig, persze kellő óvatossággal. Szülés után 6 hétig csak a behatolás tilos, de vannak más módok is, hogy szeressétek egymást.:-)

2016. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nekem olyan érzés,mintha a párom "nem férne be" hosszában,pedig nincsenek extra méretei. Őt is zavarja a tudat h ott a baba,engem is. Pedig az első kb 15 hétben nem zavart. Úgyhogy most csak álmodozok a dologról.
2016. ápr. 16. 11:06
 5/28 anonim ***** válasza:
67%
HA kiderülne, hogy megcsalt mert terhes voltam vagy gyermekágyas, azonnal elhagynám, és soha többé nem láthatná a gyerekét.
2016. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%

"és soha többé nem láthatná a gyerekét."


Ehhez nem lenne jogod.

2016. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
25 hkm vagyok, eddig kétszer véreztem be a terhesség alatt ìgy az orvos eltiltott minket az együttlétektől.Nagyon rossz mert ráadásul iszonyatosan kívánom a szexet, de abban mindketten egyetértünk a párommal, hogy most a picuri és az én egészsègem az első és ha ehhez a megvonás kell akkor megtartóztatjuk magunkat.Ez nem azt jelenti hogy teljesen elhanyagolom a párom, az intimitás és a gyengédség megvan közöttünk :) Én maximálisan megbízom a férjemben, soha nem csalna meg és szerencsére most is vonzónak talál, kimondottan tetszik neki a pocim (legalábbis ezt mondja :)) Ha a párod szeret meg fogja érteni hogy ez neked most nem az igazi és kivárja amíg eljön a megfelelő idő.
2016. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%

Elég hülyén érzem magam a szexuális tanácsadó szerepkörben, nem szoktam ilyesmikről beszélgetni.:-) Itt vannak tippek a problémátokra:


[link]


[link]


Örömteli intim pillanatokat behatolás nélkül is szerezhettek egymásnak, az a lényeg, hogy mindkettőtöknek jó legyen. Egy komplikációk nélkül zajló terhesség nem szabad, hogy bezavarjon a párkapcsolatba, épp ellenkezőleg, nagy élmény, ami még szorosabbra fűzi azt, és ennek az intimitás is velejárója.

2016. ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Az a baj h így lassan 10 év együttlét után már minden megvolt,szoval mar terhesseg nelkul is nehez elerni,h ne csaljon meg,de igy meg plane. Irigylem az ilyen "sose csalba meg " felfogast, jo lehet ennyi onbizalommal elni.

2016. ápr. 16. 11:31
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem önbizalom kérdése. Jó esetben a párodban bízol meg ennyire, hiszen nem véletlenül vagy vele és szülsz neki gyereket. Azért vannak olyan férfiak akik nem olyan szintű ösztönlények hogy ne tudnák kontrollálni magukat a párjuk és a gyerekük egészségéért pár hónapig. Ráadásul nem csak behatolással lehet szexelni.
2016. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!