Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még soha nem voltam terhes...

Még soha nem voltam terhes mikre figyeljek?

Figyelt kérdés
Március 11-én volt az utolsó menstruációm első napja. Már van 3 db pozitiv tesztem. A dokival várok még,hogy biztosra lásson már valamit. Alhasi fájdalmaim vannak a derekam is fáj,de nem folyamatosan.És iszonxaton aludhatnékom van.soha nem aludtam ennyit.Nem tudom mi az a fájdalom vagy rendellenesség ami miat izgulnom aggodnom kellene. Normális a hasfájás és a derékfájás néha? Bocsánat de tényleg nagyon kezdő vagyok.

2016. ápr. 18. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit takar az alhasi fájdalom? Pocakszurka? Egyébként nyugi nincs semmi baj. Ha stresszelsz azon hogy valami bajod lesz/van azzal többet ártassz. Mindennek így kell lennie. A 7-8.-ik héten é
2016. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szerintem már mehetsz dokihoz ilyen előzmények után:)) és gratulálok.

A doki felír majd ill. javasol terhesvitamint és elmondja h. milyen vizsgálatok várnak Rád.

Az hogy sokat alszol ilyenkor normális.

2016. ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bocsi a kisfiam volt :D szóval a 7-8. Héten érdemes elmenni ott már hallani a szívhangot. Pihenj sokat és nyugi
2016. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért kicsit aggodom hogy minden rendben legyen.már lombikra indultunk volna.ugyhogy jelenleg még hihetetlen számomra :)
2016. ápr. 18. 13:26
 5/14 A kérdező kommentje:
És igen a hasfájdalom kicsit szur lent alhasnál de inkább este
2016. ápr. 18. 13:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanezek a tünetek voltak az elején. Nyugi lesznek cifrább dolgok is később :D
2016. ápr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Erős görcs vagy vérzés esetén kell azonnal orvoshoz fordulni. Minden egyéb a terhességgel járó általános kellemetlenség, orvosi beavatkozást nem igényel.
2016. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. ápr. 18. 14:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem végig a terhességem alatt voltak szúrkálások, mindjárt megjön érzés. Ez normális. Erős alhasi görcsök illetve vérzés (mindegy milyen, piros, barna, rózsaszín) már nem azok és azonnali orvosi látogatást igényelnek. Egyébként ezeket levéve minden normális.. (volt nekem derékfájdalom, hüvelyi szurkálás is)
2016. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóan, illetve egy héttel később volt a mensesem, es pozitívat teszteltem. Mi az aprilisi ciklusban mentünk volna a 3. lombikra. Én a pozitív teszt után rögtön felhivtam a dokit, es progeszteron pótlást javasolt a korom miatt (40).

Alig van valami tunetem, kicsit eg a gyomrom, kicsit nyilalgat, fáj a mehem, illetve a hőmérsékletem magas. Még en sem merem elhinni, jövő kedden megyek uhra. Azt hittem, hogy milyen klassz lesz ha egyszer pozitívat tesztelek, aztán most jobban izgulok, hogy minden rendben van-e?

2016. ápr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!