Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislányra tippelt a doki, de...

Kislányra tippelt a doki, de biztosra nem mondta, változhat még? Igaza lehet vagy túl korán tippelt?

Figyelt kérdés

Hello,


A 15.hetes UH-n kislànyra saccolt a doki, de azt mondta, hogy nem biztos.. fejjel lefele fekûdt, zàrt làbakkal tehàt lehetetlensèg volt befèrközni közè:)


Mindenesetre, most vàrhatok 5 hetet mire vègleg megtudjuk. De màr a fene megesz mindkettönket! :D

Mindketten kisfiùt szeretnènk.

Valaki jàrt màr hasonlókèppen?


2016. ápr. 18. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Tuti csak az lesz, amikor megszülöd.

Legközelebb, ha mész akkor próbáld meg valahogy felébreszteni, hogy mozogjon. Pl egyél csokit, kávét nem tudom mennyire lehet. Akkor jobb eséllyel indulsz, hogy biztos legyen.


Kolléganőm volt így mint ti. Az elején kisfiút mondott, aztán elbizonytalanodott, hogy lehet kislány lesz, de a végén mégis fiú lett.

2016. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 2. fiamnál a 18. heti Uh-n kislányt tippelt a doki, majd néhány hét múlva kiderült, hogy mégis kisfiú.
2016. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhességem alatt nagyon szégyenlős volt a babám. 3D s ultrahon se tudták megmondani. Mindig csak azt a választ kaptuk, hogy talán kislány. Végül kislány lett. :)
2016. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Változni nem fog, maximum benézte a doki.


Nem jártam így, a 18 hetes UH-n mindhárom gyerek nem jól látható volt.

2016. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*szóval mindhárom gyerek neme
2016. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szintén 15 hetesen kislányt mondott az orvos, bár meg is mutatta mi van a lába között. Utána végig kislányt mondtak és az is lett.
2016. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 13 hetesen tippeltek egy fiút, majd 16 hetesen lányt. Most várom a pénteket, hogy a 20. hetire menjünk és mondjanak valamit, mert ez így eddig 50-50% :D szóval sztem nem biztos.
2016. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 13 hetesen fiút mondtak és 20.héten megerősítették ,hogy bizony kisfiú. Fiúkat elöbb és biztosabbra meg tudják mondani, na meg ha akarják ,hogy lássuk.

Ismerősömnek 12 hetesen lányt mondtak, 16.hétre fiú "lett". 😀

2016. ápr. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!