Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NST/CTG mit jelent ez?

NST/CTG mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Az NST papíron az alsó görbe ugye a méhtevékenységet mutatja elvileg. Az orvos mindig csak annyit mond, hogy minden rendben. De minden NST görbém más, minden alkalommal. Általában fölfelé ugrik ki kicsit cikk-cakkban a vonal végig, de most először lefelé voltak elég hosszú kiugrások. Ez mit jelent? Ha kell csinálok fotót ha nem érthetően írom. Milyen az alapállapot? És a fájások hogy néznek ki a görbén? Van valahol valami magyarázó ábra? Én nem találok sehol. Vagy a sajátotokat meg tudnátok mutatni hol láthatók fájások is? A fájások fölfelé vagy lefelé ugranak ki? Fura nekem, hogy bármerre ugrik ki a görbe, az orvos szerint rendben, már nem is tudom mi a normális és a nem normális. Akkor hogy néz ki egy rossz CTG/NST görbe?
2016. ápr. 19. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Kiugrások teljesen átlagosak, amikor fájások vannak úgy néz ki rajta, mint egy domb. Felfelé.

Nem tudom mitől megy le de kétlem, hogy lenne jelentősége, meg amúgy is mondta volna az orvos.

2016. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!