Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama terhesen szerezhet...

Kismama terhesen szerezhet jogositványt, vélemények?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 20. 19:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Persze. Miért ne szerezhetne? Egyszerűbb terhesen mint újszülöttel.
2016. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Van ismerősöm akinek pár hete lett meg a jogsi, a törpéje májusban érkezik.
2016. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

A terhesség nem valami fogyatékosság. Nem is értem a kérdést.

Ennyi erővel terhesen még jogosítvánnyal se vezessen senki.

2016. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne szerezhetne? Ha nincs egészségügyi indok a szigorú fekvésre és pihenésre, akkor nincs akadálya.
2016. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
17 hetes terhes vagyok, 6-án megyek kresz vizsgára. Utána kezdem tanulni a vezetést.
2016. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Övterelőt szerezz be és nosza! :)
2016. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

36 hetesen sikerült végre a forgalmi vizsga. Az elméleti rész után nem sokkal eldöntöttük, hogy babát szeretnénk. A baba úgyse jön össze elsőre és bőven van idő mire pocakom lesz alapon. A baba elsőre összejött én meg 12 hetes koromig veszélyeztetett terhes voltam. Majd 2x megbuktam és ennyire elcsúszott a sikeres vizsga. Őszintén szólva én szerettem volna max 25-30 hetes koromig letudni de így sikerült.

Egyébként nem volt baj, kényelmes volt a vezetés. Időm is volt rá, újszülött mellett meg nehezebb.

Éppen csak értelme nem volt mert babával friss jogsisként nem merek vezetni... így ritkán szoktam amikor úgy megyek el, hogy a baba a férjemmel marad otthon.

2016. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
persze. 38 hetesen vizsgáztam a forgalomban
2016. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

5-ös vagyok. Csak hogy tudjárok, milyen rendes és értel mes emberek olvassák a válaszokat, bemásolom nektek a privátban kapott üzenetet.

Tothbelus

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 20:18

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Kismama terhesen szerezhet jogositványt, vélemények?

"17 hetes terhes vagyok, 6-án megyek kresz vizsgára. Utána kezdem tanulni a vezetést."

Az üzenet: Remelem meghal a pulyad

2016. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

En is terhesen szereztem a jogsit, a rutinvizsga elotti napon teszteltem pozitivat. :)

Utolso, van egy kerdes, ahol a babat varok jonnek ossze, feltettem a pozi tesztemet, es en is ilyen uzit kaptam. Vmi zoli volt, ez a mult heten tortent, ki is zartak. Vannak ilyen beteg emberek... :(

2016. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!