Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van ez? (bőv. Lent)

Miért van ez? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 hetes terhes vagyok, ikreket várok. Voltatok már így? kb. 200 méter után nem tudtam tovább sétálni mert annyira szúrt a hasam alja hogy megmozdulni nem tudtam meg kellett hogy álljak. A kerékpározással semmi gondom de a gyaloglás az már nagyon nagy kín.

Előre is köszi mindenkinek.


2010. ápr. 6. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, bár én nem ikrekkel, de volt. Nekem is ilyen korán kezdődtek ezek a gondok :(
2010. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem ikrekkel, de nekem is volt. És kb 15 méter után. Kicsit pihentem, aztán elmúlt. Dokinak majd azért említsd meg, ok?

K.

2010. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most megyek dokihoz csütörtökön remélem semmi baj nincs. Majd szólok neki.
2010. ápr. 6. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen. A 27. héten kezdődött. És ez csak rosszabb lesz. :)

32 h.

2010. ápr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem javasolják a biciklizést, mert egy esetleges borulás után akár lepényleválás is lehet az ütődéstől, ami tragédiát is okozhat.... NE biciklizz!!

egy védőnő....

2010. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem már kb. 17-18. héttől vvoltak ilyen (illetve vannak) sétálós gondjaim, azaz ha 10-15 perces sétánál többet teszek meg, már elkezd szúrkálni a hasam és jól esik leülni, vagy méginkább feküdni.

Ezzel vigyázni kell, ha érzed hogy feküdni kell vagy ülni, hát feküdj vagy ülj le mert akkor ellazulnak odabent a dolgok amik esetleg húzódtak vagy fájtak.

2010. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
KÖszönöm mindenkinek a válaszokat.
2010. ápr. 7. 10:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont 21 hetes voltam, amikor leesett az a hatalmas hó, és épp elfogyott a MgB6, azonnal neki kellett indulni és keresni nekem. :) A sarokig alig jutottam el, úgy szúrt a hasam, meg is ijedtem, hogy mi történhetett. 2-3 napig éreztem, azóta egyszer vagy kétszer éreztem ezt. 34 hetes kismama
2010. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!