Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméten van olyan nőgyógyá...

Kecskeméten van olyan nőgyógyász, akinek a rendelőjében lehet kártyával fizetni?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztünk ide, még nem voltam itt nőgyógyásznál, találnom kellene egyet. Egyszerűbb lenne így, mint vakarózni, hogy vajon mennyit kér, biztos legyen nálam elég készpénz. Vagy itt még ez nem divat?
2016. ápr. 21. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Kecskeméten olyan 10ezer a tarifa egy vizsgálatért. Szerintem senkinél nem tudsz kártyával fizetni. Én a Csukához járok ő tuti 10ezret kér, a nővérem a ifj. Tankóhoz ő is annyit. Szóval szerintem ha viszel magaddal kb 20ezer kpt annyiból akárhova mész ki fog jönni egy magánrendelés. Pesti unokatesóm 15ezret fizetett. Jah és én mindig megkérdezem mennyivel tartozom a doki meg ad nyugtát... ennyi! Nem kell ezt így túlbonyolítani.
2016. ápr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem bonyolítom túl, de az égvilágon semmire sem használok kp-t. A fogorvostól az állatorvoson át mindent kártyával fizetünk + ugye ahol elfogadják a kártyát az egészségpénztári kártyával is tudok fizetni, aztán nem kell azzal szarakodnom, hogy számlát kérek elküldöm, aztán majd visszautalják stb. Hát kár, hogy nincs náluk ilyen. De legalább van, aki nyugtát ad..
2016. ápr. 22. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!