Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lenne hogy babat szeretnénk...

Hannibal88 kérdése:

Az lenne hogy babat szeretnénk a párommal. De mar 38 eves vagyok. Es ettol nagyon felek. Hasonlo tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mar van egy 16 eves fia.a párommal viszont szeretnénk egy kozos gyereket se felunk.a nőgyógyász sem nagyon biztat.reumas is vagyok.gyogyszert szedek ra.a nodoki a korom miatt beszélne le.de mi nagyon szeretnénk.tapasztalatok.koszi.
2016. ápr. 23. 16:29
 1/7 habruu válasza:
100%

Szia!

A férjem es az ocsikeje kozt 21 ev a korkülönbség...anyósom 41-42 eves volt amikor a picit megszulte...a legnagyobb ellen erve amit ő fel tudott hozni h faradtabb mar de nem bánta meg...persze h vannak veszélyei de szerintem ez ne tartson vissza.:):):)Gondosabb oda figyel est igényel ilyen korban a terhesség az orvos es a te részéről is....De en tiszta szivembol drukkolok:)

2016. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor meddőségire jártam ott még 40 év felettiek is voltak. EGy orvos nem mondhat olyant, hogy TE már ne vállald a korod miatt.
2016. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Válts orvost, a mostani egy barom.


Arra az andrológusra emlékeztet, akihez a férjem ment el magánrendelésre, hogy biztos, ami biztos, nézze meg a spermáját, hogy minden működik-e. Az orvos közölte, hogy ő nem fogja elvégezni a vizsgálatot, mert "mi van, ha kiderül, hogy rossz az eredmény". Aztán kiszámlázott 15e Ft-ot. A férjem önuralmán múlt, hogy nem borította rá az asztalt.

2016. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

36 évesen várom a babámat. Minden rendben, jól viselem a terhességet.

Szerintem cseréljetek orvost.

2016. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukam 40 evesen szult.
2016. ápr. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

37 leszek mire szülök.


A gyógyszerhez ill reumàhoz nem tudok hozzàszólni de ma màr annyi mindenre van megoldàs.

Semmiképp se a korod legyen a kifogàs:)

2016. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
40 eves vagyok, most varjuk a harmadik babankat! 13-15 evesek a gyermekeim! Ha szeretnetek babat, ne tartson vissza semmi :)
2016. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!