Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik izmos hasfallal indulnak...

Akik izmos hasfallal indulnak neki a terhességnek, azoknak jol sejtem hogy kisebb lesz a végére a hasuk, emiatt kisebb az esély striára?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 22:59
 1/10 Bella169 ***** válasza:
100%

A striák kialakulása inkább genetika.

Nem függ össze se az izmos hassal se a has méretével. Nekem óriási hasam volt mégse repedtem a hasamon, csak a combomon lett pár csík pedig oda nem is híztam.

A barátnőmnek kicsi hasa volt mégis össze vissza repedt.

2016. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. A hasam hatalmas volt, màsodikkal mégnagyobb. Elsővel 36. héten összevissza repedt a pocimon a bőr. Màsodikkal nem lett màr úl striàm.
2016. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem! Ez a bőr rugalmasságától függ! Én vékonyan kezdtem mindkét terhességem, viszont rengeteget híztam! 25, illetve 30 kilót... Elég hatalmas pocim volt, a hasamon mégsem lett egyetlen csík sem!
2016. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Viszont képeld, bátyám sajnos szteroidos gyógyszert kellett szedjen és hízott kb 15 kilót. Na neki nem bírta a bőre, össze-vissza repedt mindenhol, még a hónaljánál is szegény.
2016. ápr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Semmi koze hozza.

A stria genetikai. Nekem egy sem lett, es nem nagyon kentem semmivel. Es nagy hasam volt. Ja , es sportoltam elotte.

2016. ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazán izmos, kockás hassal indultam neki az első várandóságomnak. Hát, sajnos, teljesen szétment a hasam, szétnyílt a hosszanti izom, kifordult a köldököm, a bőröm a sokszorosára nyúlt, óriási pocakom volt. Azóta a masodik várandóságom még jobban padlóra küldte. Mostanra visszalapult, de a bőr, a köldököm, a szétnyílt hasizmom...szerintem műtét lesz belőle. Sztriáim is vannak.szval genetika!
2016. ápr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Izmos volt a hasfalam, 12 kg-t hiztam. Annyit segit a hasfal, legalabbis nekem, hogy visszament totalisan a hasam 2 hettel szules utan. Striaim viszont lettek, anyamnak pl nem...genetika ide vagy oda, kenegetes ide vagy oda. Ő 2,3-as en 3,2-es gyereket hordtam 156 cm-es vékonyként.
2016. ápr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már rég nem sportolok, 1 hónap alatt visszaszereztem a versenysúlyom és még fogyok. A hasamon nem látszana, hogy szültem, ha nem lenne ott a császáros hegem. Nincs striám.
2016. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4-es a szteroid önmagában striákat okoz, még ha nem is hízik az illető, ez nem genetika.
2016. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eddig kétszer megúsztam és valamiért az van bennem hogy mi van, ha a 3.nál meg belefutok, mert hogy minden terhesség más.
2016. ápr. 27. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!