Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak olyan anyukak akiknek...

Vannak olyan anyukak akiknek terhesseg vegeig kislanyt mondtak es megis kisfia szuletett?

Figyelt kérdés
en mar 37 hetes kismama vagok.. ELVILEG kislany. 22 hetesen talant mondtak. 32 hetesen a doki azt mondta hogy szerinte is kislany aztan a multheten is ezt mondta egy masik orvos.. 3 kulonbozo orvos, de egyik sem mondta 100%-ra.. jar mar igy valaki? (egyebkent mindig is fius anyuka akartam lenni, de mar nemtudom elkepzelni hogy fiam szulessen annyira beleeltem magam a kislanyba):))

2016. ápr. 27. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az osztálytársnőmnek van 2iker öccse.. Hát ők az utolsó pillanatig úgy voltak, hogy egy lány lesz, és 2 kisfiú lett😄☺😊
2016. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva volt :)
2016. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm úgy ment be a szülòszobába hogy Dorinàja lesz, megvolt a pànik hogy nem készültek fiú névvel :D
2016. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

38. héten is lányt mondtak... Aztán császármetszés után mondták, hogy "A Patrik is szép név, kisfiú lett, gratulálunk."

Egyedül én szültem aznap éjjel és megjegyezték, hogy milyen neveket választottunk.

2016. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vicces de nekem duplán volt.Hogy érthető legyen leírom.Az első babánkat kislánynak mondták végig.Be is rendeztük a kisszobát,vásároltam kaptunk mindenféle cuki pink rucit,hát elhiheted h majd szívrohamot kaptam mikor kiderült hogy kisfiú.Annyi szerencsénk volt,hogy a szobája semleges színű lett és ruhákból is sokat vettem a fiúosztályról,mert nem akartam hogy csak rózsaszínbe legyen.A következő gyerkőc kisfiúból lett kislány :D nem gondoltam hogs ezt félre lehet nézni de legalább nem vesztek kárba az előző gyereknek vett pink ruhák.Most elvileg kislányt várok,de az a biztos mikor megszületik és meglátjuk mi van a lába között :)

Azóta már 4 éves Kornél(aki Csenge lett volna),2,5 éves Lili(aki Milán lett volna) és 24 hetes vagyok elvileg Dorka(vagy Marci)

Neked boldog babavárást és írd majd meg mi lett a kis babszemből:)

2016. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy hete túlhordtam, mikor az ultrahangon tutira kiderült, hogy fiú. Addig lányt mondtak, még a hasam formája is erre utalt.

Fura, de egy rózsaszín ruhát se vettem. :)

2016. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jelen :) nálam is ez volt. Most is lányt mondanak, otthoni tesztem (szódabikarbónás) is lányt mutatott.
2016. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 narancs223 ***** válasza:
Sziasztok! Azok az anyukák akik így jártak voltatok babamozin? Kivancsiság :D Köszi
2016. ápr. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!