Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen ultrahangon kisfiút...

15 hetesen ultrahangon kisfiút láttak,20 hetesen Kislányt. Mennyire tévedhetnek manapság?

Figyelt kérdés
Voltunk 4ds ultrahangon ahol kisfiút mondtak,aztán később a kórházban sima UH-n kislányt,és újra voltunk 4ds ultrahangon ahol ismét lányt mondtak.Mikor érdemes még megnézetni a babóca nemét? Volt már valaki ilyen bizonytalan helyzetben?

#Kisfiú vagy kislány?
2016. ápr. 28. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 24 hetesen 4D-n lányt mondtak szinte biztosra.Addig csak sima uh-n voltunk,de egyszer sem tudták megmondani.Sima uh-n 30 hetesen látták először.Sok mindentől függ.Milyen a gép,mennyire jó az orvos/szonográfus,hogy helyezkedik el a baba.
2016. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

"Mikor érdemes még megnézetni a babóca nemét"

Amikor kibújt.

2016. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En most vagyok 11 hetes.. ma voltam dokinal azt mondta hogy valami log a laba kozott :) de persze meg semmi sem biztos ..azt mondtak 18 hetesen latjak majd 100% ra :)
2016. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15 hetesen még simán tévedhetnek. Nálam 18 hetesen mindkétszer tévedtek, de 22 hetesen már látszott az igazság. Szerintem lányod lesz.
2016. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14 hetesen nálunk is fiút látott a doki,máj 4 hét múlva lànyt. Az egész terhesség alatt nem tudta megmondani pontosan, mert faros baba és sosem fordult úgy h lássuk :( A műtőben tudtuk csak biztosra h kislányunk született :)
2016. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 3. hónapban fejlődik ki a nemi szerve, és utána se látják biztosan
2016. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14 hetesen kisfiut mondtak 20 hetesen kislanyt. Es kislany is lett:)
2016. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16hetesen először fiút mondott az orvos,aztán ahogy nézegette elbizonytalanodott,mondta hogy 20hetesen visszatérünk rá,mert ilyenkor a lányoknál még kilóghat a kisajak,csikló. 20hetesen lányt mondtak. Ezt azóta még 3x megerősítették. :) szerintem is lányod lesz.
2016. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de nem mindegy miért mondtak kislányt! van a "tippelés" mikor nem látják,hogy bármi lenne ott,meg van a biztos lány mikor látni a csiklót,szeméremajkat. szerintem 2 heti 4d, ott kérdezz rá miért gondolják pl. lánynak látni-e konkrétan. Nekem elsőnél lehetett látni,hogy lány,most 2.nál kétes a dolog, 19.héten 4d-n mondták,hogy 90% hogy fiú mert lehet ott valamit látni de mindig ott van a kezdetektől a köldökzsínór ezért egy uh-n se látták azóta, nemsokára megyek a 28. hetire bízom benne ott látni majd
2016. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
* 28. heti (amikor menj)
2016. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!