Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha hét hetesen alig van...

Ha hét hetesen alig van tünetem, akkor már nem is lesz?

Figyelt kérdés
Kis étvágytalanság, émelygés, de tényleg pici, néha érzékenyebb a mellem, és talán hamarabb elfáradok. És úgy szeretnék sok erős tünetet, hogy megnyugodjak, minden rendben...
2010. ápr. 7. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Majd küldök neked:))Én már kivagyok tőlük.De nekem a 8 hét körül erősödött fel, és most már igazán gyengülhetne:)

14 heteske.

2010. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne akarj tünetet. Én 7 hetesen kezdtem hányni, a 20. hétig mint a lakodalmas kutya. 8 kilót fogytam, voltak hetek, mikor jártányi erőm sem volt, a párom már azt is kibökte hogy inkább nem kell gyerek, de ebbe bele fogok halni. Azért ennyire nem volt drámai, de tény, hogy szar volt :)
2010. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy attól van minden rendben, hogy minden nap telihányod a wécét? hát nem igazán. minek örülnél? nekem eszmbe sem jutott ilyen butaság, örültem, hogy nem vagyok rosszul. Amúgy nekem sem voltak erős tüneteim, és minden ok. volt. örülj, hogy szerencsés vagy.
2010. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És hét hetesen mikor kezdődött? Én ma vagyok 7+1. Úgy vagyok vele, hogy inkább tünetek legyenek, csak megnyugodjak...

Köszi mindkettőtöknek a választ!

2010. ápr. 7. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 8 hétig nem nagyon volt tünetem és pont 8 hetesen kezdődött a napi 3x róka. Remélem neked nem :)
2010. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia

az első babával a 11. héten kezdtem hányni

most a második babával az 5. héten kezdtem hányni, meg rosszul lenni.


én nagyon örültem volna neki ha nincsenek rosszullétek, mert kegyetlen volt. most lett jobb a 13. héten.

2010. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Húú,örülj ha nincs tüneted!Attól még egészségesen fejlődik a babád!

Én a 9-ik hétben járok,és teleírhatnám az oldalt mlyen tüneteim vannak REGGELTŐL-ESTIG!SŐT!Még az epét is hányom,nem kívánom senkinek:(((

2010. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 7. hét körül kezdődött és 11. hétig tartott, mindenkinél változó. Olyat is hallottam akinek 12. héten kezdődött a hányinger, persze ez a ritkább de minden terhesség más :)
2010. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!