Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babánál1,1 telt vagy...

Első babánál1,1 telt vagy duci anyukának 6 hónaposan már látszani foga pocakján, hogy terhes?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 30. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Milyen a hasizma,van e felesleg a hasàn,van e pocakja terhesség nélkül is stb...

Nekem 16 hetesen làtszott,hogy nem belaktam. Érdekes a màsodiknàl csak 20 hetesen làtszott ugyanez. Biztos a baba méretén és elhelyezkedésén is múluk.

2016. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Bőven. Most a másodikkal 16+5 vagyok,elsővel a 20.héten volt ekkora. Látszik bőven nekem. Bár senki nem mondja meg hogy annyi kiló vagyok,amennyi.
2016. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Konkrét adatok vagy fotó nélkül eléggé tág fogalom a "telt/duci".
2016. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn 100kg felett kezdtem a terhességet,sajnos hasamra híztam a legtöbbet. Fogyókúra is hol bejött,hol nem,nagyon nehezen fogytam... most vagyok 20 hetes és csak annyi látszik,hogy nagyobb a hasam,de nincs terhes pocak jellege. Vèdőnő szetint pár hét múlva már lesz,sok ilyen kismamát látott,mint èn.
2016. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
103 kilóval lettem terhes, a hatodik hónapban már szépen látszott, most a hetedikben pedig végképp. De az ilyesmit nem lehet megmondani, nem vagyunk egyformák.
2016. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
43%

Az utolsó előtti és az utolsó előtti-előtti.

Azaz a duci és a kövérkés csaj. A kockahasú viszont számomra teljesen visszataszító. Egy nő legyen nő! Legyen puha mindenütt ne kigyúrt!

2016. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
71%

Bocsi rossz helyre nyomtam a választ. :D

BOCSI!

2016. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Hát én egyszer "sikeresen" megkérdeztem egy kolléganőmtől, amikor télen kabátban együtt utaztunk, hogy nem terveznek-e babát, és közölte, hogy egy hónap múlva szül...

Nagyon cikinek éreztem, magyarázkodtam, hogy a télikabát miatt így meg úgy.


MÁsnap megnéztem sima ruhában, akárhogy meresztettem a szemem, nekem nem tűnt fel semmi. Ez van.

2016. nov. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%

Teltek es duck kozt van azert kulonbseg. A telt no meg csinos. A duci azert mar kozelit a nem szephez.:/

Egy telt nőn mar siman latszik elobb is, mint 6hònap

2016. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a kolléganőmet nem láttam csúnyának soha.

Túlsúlyos volt mindig is, de vidám és kisugárzó egyéniség, szerintem ez nem esztétikai probléma.

Az egészség az egy másik kérdés.

Egyébként ennek sok éve, azóta ő is lefogyott, de olyan alkata van, aki sosem lesz cérna vékony (nem is kell).

2016. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!