Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt e valakinek amniocentézis...

Vyca431 kérdése:

Volt e valakinek amniocentézis után magzatvíz szivárgása? Csütörtökön csinálták meg az amniot és azóta igen erős fehéres folyásom van, az orvosom azt mondta hogy ez valami fertőzés lehet de nem vizsgált meg!

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem a kérdésre válaszolok, de a fehér folyás nem igen lehet magzatvíz. a magzatvíz ahogy a neve is mutatja víz, tök átlátszó, pont olyan mint ami a csapból jön ;)
2016. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

volt amnióm, de nem volt szivárgásom. mivel csütörtökön csinálták, ez már nem is lehetne az. az 1. és 2. napban van kb. -87 esély arra, hogy repedjen a burok, szivárogjon a víz. nyugodj meg, nincsen semmi baj.


a fehérfolyás normális is lehet, de lehet fertőzés is. a terhes nők általában soha el nem múló gombával küzdenek, az orvosok nem veszik túl komolyan, persze kezelgetik, dehát terhesség alatt sok mindent nem lehet rá használni.

2016. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amnio után én is paráztam,hogy szivárog a magzatvíz,mert bő folyásom volt utána, de megnyugtattak,hogy 1 százalék az esély,hogy megtörténjen.

De fehér folyásom nekem is volt amnio után 4 nappal, lehet valami fertőzés vagy megfázás. Fehér folyást kiválthat amúgy idegeskedés is.Én azt vettem észre,hogy akkor van ilyen mikor többet idegeskedek.

2016. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fehér folyásról van szó, akkor szerintem nem magzatvíz, de ugyebár én nem vagyok orvos, és monitoron keresztül egyébként sem lehet diagnózist felállítani. Azt viszont nem értem, hogy ha egy orvos fertőzésre gyanakszik, miért nem vizsgál meg. Én a helyedben keresnék egy másikat, és megnézetném magamat. Fő a biztonság.
2016. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is így gondolom hogy ez nem lehet magzatvíz de ilyenkor sajna nagyobb az ilyedség!elég azon idegeskedni mi lesz az eredmény és csak várni és várni!!!ez a legborzasztóbb!
2016. máj. 3. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!