Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOTE II-re a 12. heti ultrahan...

SOTE II-re a 12. heti ultrahangra kell beutaló?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, hogy szükséges-e oda beutaló? Múlthéten voltam az orvosomnál, annyit mondott hogy azt megcsináltathatom ott, de nem adott semmi beutalót, csak elérhetőséget :(

11 hetesen megyek az orvosomhoz legközelebb magánrendelésre (ő egyébként dolgozik is a klinikán), ráérek akkor beutalót kérni tőle (ha szükséges)?? Gondolom időpontot előbb kéne kérni rá minimum 2 héttel.

Köszönöm előre is a segítő válaszokat! :)


2016. máj. 3. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pont tegnap kaptam meg az orvosomtól a beutalót, szerintem ha a 11.héten mész akkor fogod tőle megkapni. Én május 31-re kértem ma időpontot a 12.heti genetikai uhra. Szerintem jobb előbb időpontot kérni és a beutalóra is rákérdezhetsz.

2016. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elobb kerj idopontot.. en mar nem kaptam (1hettel elotte). Tuti ad beutalot meg egy csekket is mert fizetos a 12 hetes ultrahang.. :)
2016. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem, hogy mennyibe kerül ez az ultrahang? Első babás vagyok, úgy érzem hogy semmit sem tudok :(
2016. máj. 3. 20:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt mondtak nekem h 10-11000.. en is elso babas vagyok es elegge megszivtam:( a maganrendeloben 26 :/ de mindenkeppen szeretnem a vizsgalatot ugy hogy igy jartam :)
2016. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És te hol csináltatod? Nem gondoltam volna, hogy ezért is fizetni kell.. :(
2016. máj. 3. 20:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Maganrendeloben :)
2016. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Off, de egy sima uh állami berkeken belül hogy lehet fizetős? Úgy már jártam, hogy a saját orvosom sztk rendelésen megvizsgált, persze soron kívül, ott ugyanannyit fizettem mint magánrendelésen. De az uh eddig nekem mindig ingyenes volt, igaz egy vidéki kórházban, csak szülni mentem a sote-ra.
2016. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most mondja noverem, hogy az Istvanban ingyenes.. nem tudom hogy hogy lehet. Barossba tuti fizetni kell.. de ugye nem volt idopontom igy maganban 2x annyit fizettem :/ es csekket adnak nem is a dokinam adom a penzt... hat nem ertem en sem..
2016. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ÉN tegnap voltam a SOTE 1 baross u klinikán.

Nem kellett beutaló mivel oda tartozok.Telefonon kértem időpontot 3-4 héttel előtte.

A vizsgálat ára már 13.500.- volt a kombinált teszté.

Az uh ingyenes a vérvételért kell fizetni.

2016. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Utolsó, igazad van, a down szűrés vérvétele mindenhol fizetős, csekket adnak és nem kötelező, választható! Mi pl mindkét babànál a legdrágábbat választottuk, az a legbiztosabb. 30 körül van az ára.
2016. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!