Ti mit szóltok?

Figyelt kérdés
Múlthéten voltam nőgyógyásznál pozitív teszt miatt, megvizsgált és mondta hogy ezen a héten is meg szeretne vizsgálni, akkor kért 10000 ft-ot és mondta hogy ezen a héten nem kér tőlem pénzt, de én arra gondoltam hogy ott hagyok majd az asztalon 4000 ft-ot. Nála szeretnék szülni. Szerintetek jó ötlet?
2016. máj. 3. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha maganorvos akkor felesleges.. hidd el eleget fogsz neki adni.. en 12. Heten vagyok most es eddig 80 000 be vannak a vizsgalataim.... ha sima sztk-s akkor havonta adnek egy 10 000 ha normalis es kesz :)
2016. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Mit szólnék ahhoz, ha már most nem azt csinálnád, amit mondok? Végiggondolnád ezt még egyszer?

Miért akarsz valaki olyannál szülni, akinek egy egyszerű kérését se tudod teljesíteni?

2016. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért adnál "hálapénzt", ha ő nem kéri? Miért adnál csak úgy pénzt, hiszen a többi vizsgálatról nyilván ad neked számlát, emiatt kényelmetlen helyzetbe hoznád. És miért pont 4 ezret? Akkor már 10 is lehetne, hiszen annyi a vizsgálati díja.


Én persze nem adnék, de ha már lúd...

2016. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Minek? Ennyi felesleges pénzed van? Akkor add annak, aki rászorul. Vagy védelmi pénznek szánod?
2016. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék, ha ennyire egyértelműen megmondta, hogy nem fog kérni pénzt. Velem is előfordult már, hogy egy-egy konzultációért, vizsgálatért nem kért pénzt. Megkérdeztem a végén, hogy mivel tartozom, elütötte a régi poénját, hogy vatikáni valutával (isten fizesse meg), nem kér semmit. Ezek után nem tukmáltam, nem hagytam ott pénzt, kedvesen megköszöntem és ennyi.
2016. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem adnék neki ha nem kér....

úgy voltam mindig mint az 5-ös csak én nem kaptam mellé poént :)

De a végén kérdezd meg hogy mivel tartozol aztán HA nem hát nem....

2016. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!