Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Ciaky Tamas Vagy Gubas...

Dr Ciaky Tamas Vagy Gubas Peter Miskolc? Mennyit kernek ha elmesz hozzajuk?

Figyelt kérdés
Szeretnek errol a ket orvosrol erdekoldni ha szultetek nalluk irjatok mar legyszives milyen volt a szules es utana.Mennyit kert a vizsgalatokert es a szulesert.Minden infot elore koszonok!
2016. máj. 4. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én dr. Gubásnál szültem, nagyon meg voltam vele elégedve, alapos, kedves, bármit kérdezhetsz tőle, mindig segitőkész, akár telefonon is.

Magánrendelésére jártam a terhesség alatt, egy alkalom 10 ezer ft volt. (kb 5-ször voltam nála, a 18.hetim Debrecenben volt a genetika miatt, az kimaradt nála, de legalább annyival kevesebb pénz volt:)).

Ha szülnék még, azt is nála tenném.

2016. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 boma204 válasza:
Nála szültem! Ha gubanc van nem ér többet egy javasasszonynál! Konkrétan már a kórházban voltam és hagyta bennem meghalni a gyereket 😢 Nagyon rossz a véleményem róla! A gyereket több hónapnyi kínszenvedés után korházról korházra járva 11 hónaposan eltemettük. A földi poklok poklát éltem át. Nem biztos, hogy jó ötlet volt újraéleszteni.. A gyerekemet élő halottá tette!!
2016. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!