Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell fizetnem vagy nem ctg...

Kell fizetnem vagy nem ctg után ha megvizsgál a doki a kórházban, és minden ctg után meg fog vizsgálni a doki? Sote1

Figyelt kérdés
Most voltam először ctg-n,fogadott nőgyógyászom van, eddig csak a magánrendelőjében vizsgált meg, mondta a doki, hogy már nem kell a magánrendelőbe járnom, csak a kórházba, de ha megvizsgál akkor mi a helyzet?
2010. ápr. 8. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Napi szinten vannak már CTG-s kérdések, vagy csak most tűnik fel, hogy én is ebben a cipőben járok? :)

Rákérdeztem az orvosmnál, hogy kell-e fizetni, azt mondta nem. Te iskérdezz rá szerintem.

2010. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem a ctg-re gondoltam, azért tudom hogy nem kell fizetnem, hanem az utána lévő vizsgálatért!
2010. ápr. 8. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom én! :) Ezt kell megkérdezni a dokitól, bátran. Anynit fizetünk, nem hiszem, hogy kéne pluszban.
2010. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én 9000Ft fizettem alkalmanként, és az elejétől jártam a magánrendelőbe, a 22. héttől pedig 3 hetente, ha most fizetnem kell akkor az azt jelenti, hogy ma voltam a 34. héten, és még5 alkalom biztos lesz akkor 45000Ft amit fizetek, és utána a szülés, hát az baromi sok lesz!
2010. ápr. 8. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 8.000 Ft-ot. A doki azt mondta még az elején, hogy havi egy vizitdíjra kell számatani. Nekem a 32. héten kellett menni utoljára a magánba, 35. héttől kell majd menni hetente CTG-re, és még egyszer, a 36. héten lesz vizsgálat, a CTG után, amikor számítani kell a vizitdíjra. Rákérdeztem, hogy a 36. héttől hogy fog kinézni anyagilag az ide-oda járogatás... mondta, 1 vizsgálat van, akkor vizitdíj, különben nem. Egyébként ha a kórházban csinálja a vizsgálatokat, akkor nem kéne fizetni. Neked megmondta a dokid, hogy mennyi a szülés?
2010. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem mondott összeget, de én nem is kérdeztem, a szülés után eldöntöm,hogy mennyit adok neki, de 50 ezer felett gondoltam.
2010. ápr. 8. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:
az én dokim is a sote 1en van. én is amgánrendelőjébe járok az eleje óta, eddig ctg-re is oda mentem és természetesen akkor fizettem is! Jovohettol heti ketszer fogok menni ctg-re a klinikára, mert a szülésznőm kérte, hogy menjek oda! a doki mondta, hogy ok, nincs ellene kifogása, így ugy gondolom, hogy, ha meg is vizsgál, akkor meg fogom kérdezni, hogy mivel tartozom, de szerintem nem fog pénzt kérni, mert rengeteget fizettem eddig is a magánrendelőben, meg a szülés is egy vagyon lesz...
2010. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!