Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a sárga darabka?

Mi lehet ez a sárga darabka?

Figyelt kérdés
15+3 hetes terhes vagyok és mostanában bővebb fehér és nyálkás folyásom van. Viszont ma volt sárga darabka is benne. Eddig is volt néha ilyen még a terhesség előtt is de akkor fehér volt és nem sárga. Nincs rossz szaga és nem is okoz viszketést. Ez normális? Csak 5 hét múlva megyek nőgyógyászhoz.

2016. máj. 8. 21:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést az ismétlődő kérdésért. eddig nekem nem mutatta, hogy ki lett téve. Azt hittem valamit rosszul csináltam.
2016. máj. 8. 21:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sárgás (sőt,sárgászöld) nyálka ami távozott,pedig semmi bajom,jók a leleteim. Nem akarok gusutustalant irni,de néha olyan,mint az orr váladék. De csak nagyon ritkán távozik ilyen. Ha csak ritkán van,akkor nem gond szerintem. Ha gyakran,akkor gondolom fertőzés (bár nekem régen mikor fertőzésem volt akkor mindig fehér váladék volt,semmi színes).
2016. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sárgás folyást a megnövekedett progeszteron okoz, már több százas ez a szint a vérben, mivel a méhlepény átvete a petefészek szerepét, a progeszteron szintje megugrik. Természetes dolog.
2016. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2016. máj. 9. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!