Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak a hüvelyproblémá...

Mit csináljak a hüvelyproblémámmal?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok. Már majdnem 1 hónapja tart fehér folyás és viszkető irritáló érzés. Ez idő alatt már kétszer néztek hüvelykenetet mikroszkóppal. Először baktériumok voltak benne, kaptam rá kúpot, elhasználtam, visszamentem kontrollra. Akkor már nem volt benne kórokozó. De a panaszaim ugyanúgy megvannak. Akkor most mit csináljak?
2010. ápr. 8. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A viszkető irritáló érzés és az erős folyás gombára utal, de ha ez a dokidnak még csak meg sem fordult a fejében, én lehet hogy orvost váltanék, még időben vagy...

Canesten kúp kapható vény nélkül, nekem az sosem használt, hanem a Pevaryl G, de ez felírós, viszont van egy Pevaryl nevű változat is, ugyanaz van benne, szintén vény nélkül van, csak kétszer annyiba kerül. :o(

Jobbulást!

2010. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!A viszketés is megvan még?nekem ugyan ez volt első perctől kezdve,én 16 hetesen kaptam az első adag kúpot rá Kliont,aztán pár hét múlva canestent,ugyanugy megvan sajna a folyás,már nem is foglalkozom vele,"csak"zavar.Lehetséges hogy hüvelygyulladásod van,és a terhesség miatt nem gyógyul.Ha nem viszket akkor sajna el kell fogadni,majd időnént nézik,ha viszket akkor viszont ne hagyd annyiban.34+4hetes kismami
2010. ápr. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!