Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok, kb félórája...

21 hetes vagyok, kb félórája megbotlott az egyik lábam, megszédültem és a jobb felemre estem de a kezemmel meg támasztottam magam, lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt igy nem lehet megmondani

Mindenképp hívd fel az orvosod h nézzen ra :)

2016. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érte a hasadat ütés? Mert ha nem, akkor szerintem nem lett semmi baj. Mozog a baba? Nem fáj a hasad? Nem görcsölsz?

Én kb 30 hetesen csúsztam meg az utcán, akkorát estem, mint az ólajtó, egy műanyag kukát próbáltam lendületből megfogni, de az is velem esett. Nem lett semmi bajom szerencsére, én is a kezemmel támasztottam meg magam.

2016. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dokim sajna szabizik a héten hasamat nem ütöttem még,nem görcsölök és előbb éreztem is a babat
2016. máj. 11. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vézel, azaz nem kezdett el leválni a lepény, akkor semmi baj. A baba nagyon védve van benn. Azért ha visszajön szabiról, nézesd meg, hogy megnyugodj.
2016. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 2-szer is elestem, igaz, csak térdre. Nem lett baja a babának.
2016. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én 24 hetesen estem hasra, a kád szélébe ütöttem be! az ijedségen kívül semmi bajom nem lett, és a babának sem!!! ilyen kor még annyi víz és minden más van ott ami őt kűrül veszi, hogy szinte semmit nem éreznek belőle! Persze orvossal konzultáltam én is, amíg nem fáj, görcsöl, vagy vérzel nincs ok aggodalomra!
2016. máj. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!